Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-07-17, 00:05   #1
Szuszaidio
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 1
Domyślnie Pytanie o Wiedzę

Witam, mam na imię Tomasz, mam 26 lat i zajmuję się biotechnologią, biochemią, neurochemią mózgu, neurologią, biologią, historią. Czytam jakieś 6 tysięcy książek na rok, dzięki szybkiemu czytaniu i memnotechnikom. Dzięki znajomości neurochemii mózgu, neuroprzekaźników, bardzo przyspieszyłem sobie mózg i obecnie mam IQ 881, czyli wychodzę poza możliwą wg większości normę. Nie oczekuje że mi uwierzysz. Przyszedłem tu w konkretnym celu.

Tym Celem jest stworzenie gry tibiopodobnej 2d, która będzie napisana, narysowana, stworzona całkowicie od zera w rok, nie znając żadnych umiejętności informatycznych na starcie. Po prostu chciałbym coś stworzyć, coś co będzie dziełem. I tutaj jest moje pytanie, odpowiedź na nie jest bardzo ważna dla mnie:


Pytanie: Czego muszę się nauczyć, poznać, zrozumieć, jakich języków programowania?, jaką wiedzę muszę poznać, by samemu móc stworzyć grę tibiopodobną 2 D? Bardzo proszę o wypisanie mi wszystkich tych języków i styli których muszę się nauczyć. (Przepraszam za nie do końca informatyczny język, nie mam zielonego pojęcia o informatyce, ale nauczę się jej w pół roku a w drugie pół napiszę grę).

Czyli: Co muszę umieć by postawić grę tibiopodobną 2D samemu, tworząc ją od zera?
Szuszaidio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 00:47   #2
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

xd

Skoro jesteś tak inteligentny to z pewnością poradzisz sobie sam ze znalezieniem potrzebnych ci informacji.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 02:44   #3
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
uśmiech

Cytat:
Napisał Szuszaidio Zobacz post
Witam, mam na imię Tomasz, mam 26 lat i zajmuję się biotechnologią, biochemią, neurochemią mózgu, neurologią, biologią, historią. Czytam jakieś 6 tysięcy książek na rok, dzięki szybkiemu czytaniu i memnotechnikom. Dzięki znajomości neurochemii mózgu, neuroprzekaźników, bardzo przyspieszyłem sobie mózg i obecnie mam IQ 881, czyli wychodzę poza możliwą wg większości normę. Nie oczekuje że mi uwierzysz. Przyszedłem tu w konkretnym celu.

Tym Celem jest stworzenie gry tibiopodobnej 2d, która będzie napisana, narysowana, stworzona całkowicie od zera w rok, nie znając żadnych umiejętności informatycznych na starcie. Po prostu chciałbym coś stworzyć, coś co będzie dziełem. I tutaj jest moje pytanie, odpowiedź na nie jest bardzo ważna dla mnie:


Pytanie: Czego muszę się nauczyć, poznać, zrozumieć, jakich języków programowania?, jaką wiedzę muszę poznać, by samemu móc stworzyć grę tibiopodobną 2 D? Bardzo proszę o wypisanie mi wszystkich tych języków i styli których muszę się nauczyć. (Przepraszam za nie do końca informatyczny język, nie mam zielonego pojęcia o informatyce, ale nauczę się jej w pół roku a w drugie pół napiszę grę).

Czyli: Co muszę umieć by postawić grę tibiopodobną 2D samemu, tworząc ją od zera?
Ty wiesz ze człowiek z najwyższym IQ ma 235 i tacy ludzie pracują w większości dla NASA, a ty chcesz robić OTSa ;D zjeśli masz 4x więcej IQ od rekordu światowego, to idź pracuj nad prądem bezprzewodowym napędzanym energią kosmosu (Nicola Tesla prawdopodobnie to zrobił a jego projekty są utajnione przez stany ) a nie będziesz otsy robił ;D BTW IQ jest już nie ważne, ponieważ od jakiegoś czasu wiadomo że człowiek posiada około 10 rodzajów inteligencji

Ostatnio edytowane przez Zao ; 27-07-17 o 02:51
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 09:28   #4
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie



Daj tabsa!

Zao ładny fan teorii spiskowych :D.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 11:38   #5
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

To już przestaje być teorią spiskową
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 12:44   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ej, kolego, zrobienie gry od podstaw to błahostka w porównaniu z dokończeniem projektu Altaron.

Mogę Cię skontaktować z odpowiednimi ludźmi i od jutra zaczniemy pracę.
Chyba, że nie lubisz wyzwań...
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 14:23   #7
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Możesz mi w takim razie wytłumaczyć na czym polega działanie tej jakże tajemniczej rośliny schowanej w pieczarach Kochaw przez którą mag Alojzy nie może obejść się bez rymu cwaniaczku????????????????
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 19:01   #8
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

IQ 881 stary sa 3 skale iq skala Wechslera, Bineta i Cattella, Ty kwalifikujesz sie do skali Muzgojeba i przeliczajac wychodzi ci 20 w porownaniu do 190 Einsteina
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 23:08   #9
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

bo jak czytam takie posty to mi ziemniaki w piwnicy gniją
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-17, 10:39   #10
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

Czasami się zastanawiam,czemu jeszcze zaglądam na to forum?
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin