Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-05-15, 18:12   #11
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

No dobra - bonusy są spoko w alchemii, ale żeby nabić sensowny poziom umiejętności trzeba naprawdę władować masę PNów...

Dlaczego alchemicy mają tracić PNy na podszkolenie się w swojej dziedzinie, kiedy inni mogą to wydać w umiejętności, moim zdaniem, ważniejsze niż alchemia.

Sądzę, że twórcy powinni jeszcze raz zastanowić się czy aż tak wolne wbijanie alchemii jest dobre. Moim zdaniem powinna się nabijać troszke szybciej - nawet jeżeli powiedzmy 80 poziom byłby "maxem" do wbicia ręcznie, to i tak by dużo dało wszystkim alchemikom. Wtedy każdy alchemik umiałby robić miksturki, ale z wyższym skillem miałby większe bonusy + lepiej by wychodziły miksturki (większy % powodzenia zrobienia mikst.)

Jest wogóle ktoś kto główną postacią ma ponad 100 alchemii i nie żałuje zużytych PNów?
Pawlo182 jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 18:22   #12
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Taki problem z alchemią to wynik cwaniactwa osób, które robiły sobie alta tylko do alchemii, bo tak było lepiej. Nie ma co płakać teraz.
Aceb jest nieaktywny  
Stare 22-05-15, 08:03   #13
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

No to limit alchemii na lvl TADAM
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 22-05-15, 15:59   #14
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Harakiri Zobacz post
No to limit alchemii na lvl TADAM
był i jest limit na alchemię, ja na starym altaronie poświęciłem 150 wojownika i rozdałem wszystkie pny w alchemie (160, później blokada była)
Noratl jest nieaktywny  
Stare 23-05-15, 02:04   #15
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

To co z ta alchemia ??
Chce zrobić ele~alchema chodzi mi o dmg który daje połaczenie profesji ele + alchem.
Ale tez chce mieć tanie mikstury głownie many.. proszę o odp.
MaciejB jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 14:57   #16
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Moja propozycja - stare tempo wbijania alchemii, przy czym ekstrakty przestają zwiększać alchemię na 60 poziomie, wystarczającym aby nasze mikstury równały się tym ze sklepu, a dopiero tworzenie mikstur pozwoli nam na zwiększenie ich wydajności. Wzrost alchemii poprzez używanie kostki alchemika, powinnien być nieco wolniejszy niż na starym systemie, sprzed restartu, ale nie tak wolne jak obecnie.

Argumentuję swoją propozycję tym, że 40 poziom alchemii to już niemalże maksimum, do osiągnięcia ręcznie, a wydanie punktów nauki na tą umiejętność jest równoznaczne z nie przeznaczeniem ich na umiejętność dedykowaną, co powoduje, że zadawane obrażenia, lub otrzymywane w przypadku obrony tarczą są wyższe, i tracimy na tym więcej, niż da nam bonus do używania mikstur. O tworzeniu mikstur nie warto wspominać, bo do tego nikt obecnie nie używa swojej głównej postaci, a jedynie tej, stworzonej wyłącznie do tego celu.
dawidees jest nieaktywny  
Stare 01-06-15, 17:46   #17
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Czy wypowie się ktoś z administracji? Czemu muszę marnować PNy na alchemię względem innych podprofesji?
__________________

Ostatnio edytowane przez Marancza ; 16-07-15 o 19:52
Marancza jest nieaktywny  
Stare 01-06-15, 17:59   #18
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marancza Zobacz post
Czy wypowie się ktoś z administracji? Czemu muszę marnować PNy na alchemię względem innych podprofesji?
Nie jestem administracją, ale to ma coś pewnie z tym że sporo osób robiło sobie alta nastawionego tylko po to żeby trzepać alchemie =)
Aceb jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin