Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: I jak tam
JESTEM NA TAK 9 34.62%
Lubie ekspic i mnozyc talary. jESTEM NA NIE 8 30.77%
ICEK TO NOB 9 34.62%
Głosujących: 26. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-01-17, 22:51   #11
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Masz go w dziale strefa tworza grafiki navaroga xd
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 18:02   #12
sasugan2
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zurvy19 Zobacz post
Poluzujcie sobie gacie. Wyrazil swoja opinie do tego co napisal zly i to wszystko, a was boli dupa bo mieliscie nie dac nam wyjsc z depo,np. taki hoppre "padliscie i juz caly czas tak bedzie" straszyl jak to dostaniemy wpierdol i bedziemy grzac pzty. Nie macie ludzi na tsie albo macie takich unskilli, ze zal wam z nimi wychodzic. Jakis karol ryfer, typ dostaje puginala i w panice nie potrafi nacisnac hota z leczeniem siebie tylko jakiegos smiesznego gavroszza :D :D nabraliscie shit do teamu to teraz walczcie tym co macie, a nie tylko spine na forum cisniecie :D

btw jak to jest czekac do 4 rano zeby miec mozliwosc expa przez 3-4h? XDD
Exp o 4 rano, aby się wyexpić? Zapytaj Luffiego bo sam tak robił ;)
Śmiesznego Gavrosza? To wasze słowa z akcji:
No skill 1: BIJCIE GAVROSZA!
No skill 2: NIE JEGO SIE NIE DA

Już przymknę oko, że jesteś jedyną osobą w całym teamie, która może expić a ma gówno level i nic nie osiągnęła, aby w ogóle się udzielać na temat akcji.
Kolejna sprawa jest taka ziomeczku, że jak nie możesz gadać na ts'ie a wiesz, że kolega nagrywa to nie odzywaj się szepcząc do mikrofonu a potem pisząc do Darka na priv bo w domku nie możesz gadać xD.
Jesteś najzwyklejszym parcelem, który ma najwięcej do powiedzenia i najwięcej skłonności do napinania się (co jest zrozumiałe w przypadku niedowartościowania i zaburzeń emocjonalnych)

Przyczep się do swoich ludzi, że na 200 lvlu Zwiad Duchowny nie ma uhów, żeby leczyć ziomeczka i przez niego teleportuje się do temple 2x. Bądźmy szczerzy: Gdyby nie bug z przelogowaniem się i natychmiastowym stackowaniem mimo, że osoba ta zostaje przeznaczona to nic byście tam nie zrobili haha. Bez obioru bo coraz bardziej Twoja osoba zaczyna mnie irytować ;)
__________________
" Jekaterino, teraz konaj mi na rękach,
a Twoja dusza niechaj leci jako Amy. "
sasugan2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 18:44   #13
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Egiptuz nikt tu Cię nie traktuje nawet poważnie ;/ Nie miałem uhów? Zużyłem all i mówiłem o tym przed drugim podbiciem ;] Nie miałem ich dużo, bo mało uhów z was leci, a uhów robić nie mogę niestety;/ Ja expie kiedy chce, raz wale nocki, raz ranki, a czasem dobki, robimy wam izi dominando już ponad miesiąc, możecie co najwyżej grząc pzty albo od czasu do czasu nas zabawiać. Powtarzam, jesteście niczym więcej jak klaunem w cyrku, który jest tam tylko po to, żeby zabawiać ludzi. Dopóki gramy to się nie zmieni. Mieliście mnie gnoić od 1 lvla tak wgl ;/ A nawet całym teamem nie możecie mnie złożyć od ponad miesiąca ;** IZI DOMINANDO ELO ELO ELO

A dziś tradycyjnie, czekacie do 3-4 w nocy, żeby poexpic kilka godzinek. HAHAHA. Czegoś takiego nawet w cyrku nie zobaczymy ;/
No, ale cóż wypisuj dalej na forum jaki to jesteś kozak i gryź kafle w temple mocniej
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 19:01   #14
sasugan2
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 21
Domyślnie

Kiedyś to może i była możliwość pogadać z niektórymi na poziomie, ale teraz tylko wieje jedynie hipokryzją. Tłumacz sobie tak swoje "dominando". Już napisałem, że jesteście bandą niedowartościowanych frajerów i zdania nie zmienię. Czy mnie ktoś traktuje poważnie czy też nie... powiedz mi jedno. Co mnie to kur*a obchodzi? :D Gram 4fun by zabić czas i się rozluźnić a u Was niestety to obsesja... ludziki bez obowiązków i życia (dlatego "wygrywacie" tą "wojnę").
Normalnie bym się nie udzielał na tym forum bo nigdy tego nie robiłem, ale odkąd widzę, że próbujecie ustawiać serwer pod siebie nie mając za grosz pojęcia to płakać się chcę.

PS. Spójrz na filmik. Ani jednego uha nie było od Ciebie xD
Ja na akcje zawsze nosze minimum po 300 - 400 mikstur maga, także takie gadanie z plecaczkami mnie nie rusza ;) Każdy dobrze wie kto to jest Luffy i uwierz, że Ciebie tym bardziej nikt nie traktuje poważnie xD. Aaa z resztą... nie mam czasu gadać z takim typem bez życia jak Ty i aż tak zakompleksioną ciotą jak Zurvy. Nie będę tu wspominać poprzedniej edycji gdzie nie spałeś ponad 2 miesiące praktycznie. Lecę bo nie od tego jest to forum. Napisałem co miałem napisać i tyle. Miłej kolejnej doby na altaronach! :D
__________________
" Jekaterino, teraz konaj mi na rękach,
a Twoja dusza niechaj leci jako Amy. "

Ostatnio edytowane przez sasugan2 ; 11-02-17 o 19:10
sasugan2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 19:17   #15
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

To niezłe granie 4fun jak wstajecie o 4 w nocy zeby poexpic xDDDDD

Na filmiku jest drugie podbicie, czytaj ze zrozumieniem.

Nie traktujecie mnie poważnie to czemu logacie dopiero, gdy się wyloguje? :///

Czyje to słowa ,, Gdyby nie Luffy i Pilarka to byście przegrywali każdą akcję''? Twoje.

A wygrywamy bo w teamie mamy samych dobrych chłopaków, leszcze dawno odpadły, elo :*
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 19:21   #16
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Ludziki bez obowiązków pisze to ktoś kto nie dość ze siedzi na ts z prawdziwymi frajerami czyt. morgian. to jeszcze czają się od 23:00 do 4:00 by zalogować do gry i chociaż chwilke poexpić, teraz mam dylemat który z was ty czy bartix jest bardziej popierdolony i ślepy że nie widzi tych noskili w swoim teamie.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 19:23   #17
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał sasugan2 Zobacz post
Kiedyś to może i było można pogadać z niektórymi na poziomie, ale teraz tylko wieje jedynie hipokryzją. Tłumacz sobie tak swoje "dominando". Już napisałem, że jesteście bandą niedowartościowanych frajerów i zdania nie zmienię. Czy mnie ktoś traktuje poważnie czy też nie powiedz mi jedno. Co mnie to kur*a obchodzi? :D Gram dla 4fun by zabić czas i się rozluźnić a u Was niestety to obsesja (dlatego "wygrywacie" tą "wojnę").
Normalnie bym się nie udzielał na tym forum bo nigdy tego nie robiłem, ale odkąd widzę, że próbujecie ustawiać serwer pod siebie nie mając za grosz pojęcia to płakać się chcę.

PS. Spójrz na filmik. Ani jednego uha nie było od Ciebie xD
Ja na akcje zawsze nosze minimum po 300 - 400 mikstur maga, także takie gadanie z plecaczkami mnie nie rusza ;) Każdy dobrze wie kto to jest Luffy i uwierz, że Ciebie tym bardziej nikt nie traktuje poważnie xD. Dobra elo bo nie mam czasu ;P
Granie 4fun ?? Czy graniem 4fun jest czekanie na enemy gdy wyloguja i expienie od 3 w nocy do rana???

Co nazywasz obsesją? To, że mamy większe poziomy i expimy kiedy chcemy? HAHA. Chciałem zrobić jakiś długi post skierowany w twoją osobę ale uznałem, że nie ma sensu skoro jesteś jedną z tych osób których nie mam w vip liście.

"próbujecie ustawiać serwer pod siebie" AHA
:i diota:

:f uck:
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 19:35   #18
sasugan2
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 21
Domyślnie

Z tobą tym bardziej nie mam zamiaru się wdawać w dyskusję xD. Co do luffiego to mam nadzieję, że zrozumiałeś tą wypowiedź, którą dotyczy tylko i wyłącznie waszego lvla a nie pro ogaru? :D Mi tam pasuje bo akurat wtedy mam czas grać hehe. Idźcie na kolejny 10 godzinny refil w sobotę XD serio brak słów na was przegrywy życiowe :D Elo i pozdro dla typowego tibijskiego płodu Exoreniussa (na twój temat nawet nie chce mi się wypowiadać słoiku) piąteczeka
__________________
" Jekaterino, teraz konaj mi na rękach,
a Twoja dusza niechaj leci jako Amy. "
sasugan2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 20:36   #19
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał sasugan2 Zobacz post
Kolejna sprawa jest taka ziomeczku, że jak nie możesz gadać na ts'ie a wiesz, że kolega nagrywa to nie odzywaj się szepcząc do mikrofonu a potem pisząc do Darka na priv bo w domku nie możesz gadać xD.
Jesteś najzwyklejszym parcelem, który ma najwięcej do powiedzenia i najwięcej skłonności do napinania się (co jest zrozumiałe w przypadku niedowartościowania i zaburzeń emocjonalnych)

Leszczu, nie badz smieszny. Jestem w drugim mieszkaniu i zapomnialem wziac mikrofonu takze pozostalo mi tylko pisanie i dla Twojej wiadomosci parcelu, ten kto szeptal to nie bylem ja. chciales zablysnac a wyszlo jak zawsze, idz ponagrywaj kawalki hahah


Btw ja mam gowno lvl i nie expie? Stary ja wchodze tu tylko poklikac i zeby strzelic sdka w takiego leszcza jak ty. Piszesz o grze 4fun a mi mowisz,ze nie expie kiedy moge. Stary jestes tak glupi, ze to jest nie do opisania.

PS eldoka mowil,ze jak wchodzisz na tsa to zaczyna ci jebac gownem z uszu, to by wyjasnialo fakt,ze masz gowno w glowie ;)

Ostatnio edytowane przez Zurvy19 ; 11-02-17 o 20:44
Zurvy19 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-02-17, 20:39   #20
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Zobaczycie jak się ode mnie bułgarzy z askary wyexpią, narazie kiepsko im idzie, bo im muszę pisać co mają pisać do npcków, ale wnet ogarną a wtedy będziecie jebani jak norwegowie w 2008 roku przez gildie maćka z askary, pozdro
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin