Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-10-17, 09:01   #1
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie Burst Arrow

Witam.
Jakiś czas temu ilość many zabierana przez altarońskie "bursty" została zwiększona z 5mp na 12mp moim zdaniem jest to za dużo, przykładowo konar mocy (55lvl) zabiera 10mp. Pragnę również dodać, że bicie z burstów nie było jakoś super popularne, bardzo duży kop na początku a potem niezbyt opłacalą opcją. Zasadniczo problemem jest niskie wymagania lvl'owe, moja propozycja to zwiekszenie wymogu lvl na np. 40-50 oraz zmniejszenie zużycia mp do 7. Taka opcja sprawi, że z 20 maga nie zrobi się nagle kosiarz, a na 40-50 będzie to już raczej kwestia osobistego wyboru pod styl gracza. Zamiast coś niszczyć i zmieniać na całkiem bezużyteczne, wystarczy odpowiedni balans, pozdrawiam
Dejmonix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-10-17, 09:20   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Od kiedy to jest całkiem bezużyteczne?
Bierzesz to na respy gdzie bijesz grupki mobów.
Od 32 lvla juz nie warto ich uzywac bo mamy gfb, to jest uzyteczne na krasnale i moze czerwie xD.

Dla mnie szybsze rozwalanie mobów na początku z burstami jest >>>>> rozdzka
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-10-17, 09:49   #3
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

Nie musisz pisać oczywistych rzeczy, które nakreśliłem w propozycji re-balansu. Czyli: uniemożliwienie koszenia z burstami na niskim lvlu. Prawda jest taka, że 20 lvl z burstami był OP teraz w 3 sekundy nie ma many i ja wolałem bić czerwie na aluki i z budzyganem ^^
EDIT: fakt faktem miałem 13 lvl ale jak założyłem bursty na 20 to oddałem strzały koledze zwiadowcy a łuk poleciał do kosza.
Dejmonix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-10-17, 10:04   #4
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dejmonix Zobacz post
Witam.
Jakiś czas temu ilość many zabierana przez altarońskie "bursty" została zwiększona z 5mp na 12mp moim zdaniem jest to za dużo, przykładowo konar mocy (55lvl) zabiera 10mp. Pragnę również dodać, że bicie z burstów nie było jakoś super popularne, bardzo duży kop na początku a potem niezbyt opłacalą opcją. Zasadniczo problemem jest niskie wymagania lvl'owe, moja propozycja to zwiekszenie wymogu lvl na np. 40-50 oraz zmniejszenie zużycia mp do 7. Taka opcja sprawi, że z 20 maga nie zrobi się nagle kosiarz, a na 40-50 będzie to już raczej kwestia osobistego wyboru pod styl gracza. Zamiast coś niszczyć i zmieniać na całkiem bezużyteczne, wystarczy odpowiedni balans, pozdrawiam
Polecam tego allegrowicza.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-10-17, 22:19   #5
maketakunai
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 9
Domyślnie

Zero odzewu, to tylko potwierdza moją teorie, każdy ma to w dupie bo była to używka na szybki boost przez okres paru lvli. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź administracji.
maketakunai jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-10-17, 22:29   #6
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Była to zaplanowana zmiana, by ukrócić expienie tym sposobem dla magów na niskim poziomie.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-17, 07:30   #7
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Była to zaplanowana zmiana, by ukrócić expienie tym sposobem dla magów na niskim poziomie.
Tylko czemu zazwyczaj jak coś jest zmienianie, to z czegoś co jest zbyt mocne robi się coś totalnie bezużytecznego.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-17, 08:47   #8
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Tylko czemu zazwyczaj jak coś jest zmienianie, to z czegoś co jest zbyt mocne robi się coś totalnie bezużytecznego.
Nie wiem jak z DMG ale 12 many to mało ( kryształowa różdżka zabiera 15 mamy :p )
bart303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-17, 14:12   #9
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

Nie wiesz jak z dmg bo nie korzystałeś, więc niestety mało możesz wnieść. Nikt kto wie o co chodzi nie komentuje tematu bo nikomu to niepotrzebne, była to fajna niezbalansowana zabawka na lvl 20-35~. Dla większości wygląda to tak "trudno zmienili, rozeszło się po kościach i tak już skorzystałem (bądź nie i już nie muszę) w piździe to mam". Administracja pewnie ma ważniejsze priorytety z problemami poruszanymi w tematach, które grzmią sromotnie, a gówno shitstormu wylewa się poprzez ekrany. Nie dziwne, że pewne rzeczy stawia się na pierwszym miejscu w końcu serwer robiony jest dla ludzi (jacy by nie byli). Dla mnie temat jest do zamknięcia chociaż mam nadzieje, że przy następnym updacie, możeeee... ktoś weźmie pod uwagę sprawy zamiatane pod dywan i wprowadzi małe zmiany bardziej dla graczy, którzy czują jeszcze jakikolwiek klimat RPG i nie ukierunkowują swojej postaci, stylu gry przez pryzmat tego co w danym momencie wymiata na serwie.
Pozdrawiam.
Dejmonix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-17, 15:20   #10
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Czego ty nie rozumiesz?

Fajna zabawka.

Administracja chce jak najlepiej zbalansowanej gry która może się przełożyć na THE NEW ALTARON GAME.

Grałem magiem, grałem z magiem który tego używał i jedyne co mogę stwierdzić że to było przegięcie, mag który ma najlepiej na początku ma mieć jeszcze lepiej?
Z eamo aluka robisz 15lvlem 50k/h na bonusie bez waste, czego Ci więcej potrzeba?
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin