Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Która profesja zasługuje na największe zmiany według Ciebie?
Wojownik 45 33.83%
Zwiadowca 56 42.11%
Mag 32 24.06%
Głosujących: 133. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-08-13, 20:33  
Ankieta I - która profesja zasługuje na największe zmiany?
Tron Tron jest nieaktywny 18-08-13, 20:33

Pytanie na pierwszy tydzień to:

Cytat:
Która profesja zasługuje na największe zmiany według Ciebie? Uzasadnij dlaczego i opisz zmiany, które byś wprowadził.
Proszę o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tej zasady będą karane.

Przypominam także o losowo przydzielanej nagrodzie, w postaci darmowego statusu szlacheckiego dla osób uczestniczących w ankiecie. Status szlachecki będzie przydzielany dla konta z jakiego wylosowany post został napisany. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziane zostały specjalne nagrody.

Temat zostanie zamknięty 24 sierpnia. Zapraszam więc do dyskusji!

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 50064
Stare 18-08-13, 21:35   #11
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Moim zdaniem powinny zostać osłabione żywołowe rago i to znacznie o jakies 20-25%, dodam, że rago nekromanty również powinno zostać osłabione, ale tylko o jakies 10%
no i dodam jeszcze, że moim zdaniem powinny zostać wprowadzone typowe buffy, które by urozmaiciły gre ;)
cewix jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 21:52   #12
pezet
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 17
Domyślnie

Zagłosowałem za zwiadem nekro, bo jestem takiego zdania jak ktoś wyżej, że osoby, które nim grają akceptują fakt, że do lvla 150 muszą się przemęczyć :p jednak wydaję mi się, jakby konkretnie przetestować wiele aspektów profesji to każdej by się przydały zmiany.
pezet jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 21:55   #13
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Głosuje na Maga poniewaz - mag jest postacia ktora najltawiej jest zabic i moja propozycja to:
-dodanie mu jakiegos czaru na szybsze bieganie
-umozliwienie uzywania najmocniejszych potow tylko magowi ktory zyska co nie co na expieniu i jednoczesnie oslabi to expienie rycerzy (glownie duch/ele)
-zmienienie czaru sniezyca tak aby bila konkretniej w jeden target a nie zostala rozrzucona po calym ekranie trafiajac cel jeden,max 2 razy.


Co do palka ele,to:
-dodanie cos na ksztalt tibijskiego exori con ktore by bilo z sila 50-60% kpiro z odpowiednim exh
-zmienienie tak aby krzaczki mozna bylo rzucac caly czas bez ich znikania tak jak jest to teraz

Rycerz:
-oslabic elem te jego rago o 20-30%


Ogolnie. Zwiekszysc sile mobkow i ich ilosc hp co spowoduje znacznie wolniejsze expienie.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 21:56   #14
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Wojownik 2h. Nie wiem ale w moim odczuciu nadal nie jest tym czym rzeczywiście powinien być.
adamo199412 jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 22:04   #15
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Zdiadowca Nekromanta ; Do 150 lvl praktycznie nie oplacalym jest używanie pugianłów . Na serverze pvp maja zastosowanie do wojny , ale na non pvp już wg . Nie powinno być tak że do 150 lvl profesja nie daje praktycznie atutów .
Rycerz Elementalista ; Na 100 lvl pije po 900-1000 z zywiołowego rago , Jest to przesadom żeby ryc duchowy elementalista brał na siebie po 4-5 górskich i zabijał je w 5 sec .
jakub00s jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 22:19   #16
Plendil
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
post

Wojownik, z tego co zauważyłem to skillowanie nim na małym lvl'u mija się z celem, ponieważ ciężko uzyskać wymagany bloodhit co 30 sekund aby skill szedł normalnie, także trzeba kombinować z full defem, balanced fightingiem i brońmi aby szybko szło.
Plendil jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 22:22   #17
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Według mnie zwiadowca.Zbyt duża różnica w amunicji miedzy 75-150.
Moja propozycja to dodac bełty na 110 lvl 10% mocniejsze od wzmocnionych, natomiast te na 150 lvl zmniejszyć o 10%.

Nowa kusza wymagany poziom 100.Kusza ta była by tak jak ta normalna tylko, że miała by bonus+3 do dista, ulepszając ją zwojem zwiękaszała by dista o 1.
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 22:30   #18
tarzan15
 
Avatar tarzan15
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 13
Domyślnie

Głosowałem na zwiada nekro, bardzo on jest pokrzywdzony do tego 150 lvla.
tarzan15 jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 22:32   #19
Betoniarix
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 1
Domyślnie

Zwiadowca elementalista bezużyteczny, wypowiedź uzasadnił Wujek Wons.
Betoniarix jest nieaktywny  
Stare 18-08-13, 22:34   #20
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Która profesja zasługuje na największe zmiany według Ciebie?

Trudne pytanie bo zapewne każda.

Nie znam się na pozostałych profesjach więc nie będe pisać głupot.

Nie powiem która najbardziej ,ale napiszę co mi się nie podoba w magu.

Właśnie czary obszarowe teraz jest tak ze silniejsze potwory bijemy pojedynczo z czego obrazenia maga /a zwiada sa chyba takie same.
2 sprawa przez zmniejszenie sily leczenia nie możemy lurować słabszych potworów i bić z obszarówek. Mam na mysli lurowac ryboludzi po czym faszerowac ich z run burzy jak na dobrego maga przystało .

Mozliwe czary sa fajne ale o 180stopni magiem gorzej sie gra.
Nic trzeba wibijac poziomy najlpiej 450+ zeby rycerz mogl blokowac po 3 gargantuany. Wtedy bede mogl korzystac z swoich obszarowek bo tak sa teraz nie potrzebne.
Legolas jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin