Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 20:18   #41
dawidek9117
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Nie Wiem Czy Coś To Da Ale jestem Na TAK
dawidek9117 jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 20:26   #42
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

da. Każda jednostka sie liczy bo razem możemy czegoś dokonać :) narazie zamierzam przystopować moją działalność w grze na tym 27 lvul i zacząć promowanie altaronu na całego :)
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 20:50   #43
Gherrr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

jestem stanowczo na NIE, czym jest gra bez pvp...
tworząc dwa serwery ludność się podzieli liczba online na każdym z tych serwerów, będzie nijaka a chyba nikt nie chce grać na bezludnych serwerach ?
Gherrr jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 20:53   #44
dawidek9117
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

ale nie musisz grac na no-pvp ja ci sie nie podoba -.^
dawidek9117 jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 20:56   #45
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Ostatnio przypomniał mi się taki jeden MoRPG "Flyff". Było tam 5, czy 6 światów, już dokładnie nie pamiętam. Zastosowano tam taki system, że na każdym świecie jest po 3, 4 pod serwery.

Jak to działa? Przepuśćmy zakładamy postać na jednym świecie, to już na drugim tej postaci nie ma. Niby proste ale w takim razie po co te pod serwery? Otóż grając na danym świecie mamy możliwość wybrać jeden z nich i zmieniać zawsze, kiedy będziemy chcieli ale tylko w danym świecie.

Można w ten sposób uniknąć przeludnienia, podział wyglądał tak że 3, 4 serwery było NON-PVP a jeden PVP. Kto chciał wpaść i się pozabijać, wybierał ten ostatni.

Czy pomysł dobry? Jak dla mnie jest spoko, bo mam gdzieś że ktoś chce się zmierzyć bo ja np w tym momencie idę wykonać zadanie czy zdobyć doświadczenie, gdybym chciał się zmierzyć to mam albo PVP ARENE albo serwer z możliwościa PVP "w każdym miejscu o każdym czasie".

Ocenę pozostawiam wam.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 21:02   #46
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@gherrr hmm... Czy jest gra bez pvp pytasz. Mało masz takich gier? Jakoś nikt nie płacze że go tam nie ma a tutaj nikt Ci go nie odbierze... Ktoś mówi że pusto ludzie błagam was. Wstań o 7 rano np w środę i sie zaloguj zobacz że wszystko zajęte :) odejmij połowę co wychodzi? Równowaga

@down skrzynki na ważnych spotach? Rozwiążą problemy z kradzieżą. Ja jako rycerz np zbieram te 700 capa zanoszę wysyłam sellam. No problemo. Ciągle przeżywacie te kradzieże że będą większe to już sie robi nudne ^^

Ostatnio edytowane przez Sosna ; 05-05-11 o 21:37
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 21:28   #47
saitaver
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Panowie, zanim mnie z błotem zmieszacie, zabijecie, spalicie, krzesłem pobijecie przeczytajcie co napisałem do końca.

Jestem na NIE, dlaczego, nie dlatego, że nie miałbym kogo zabijać, ale dlatego, że nonpvp jest POŻYWKĄ dla noobów, troli, dzieci neo. Zaraz zrobiłby się płacz o złodziejstwo blokowanie, już na pvp jest więc nie próbujcie mi wmówić, że nie byłoby. Zaczeło by się na nowo SPOILOWANIE, WIKI, LISTY, a tego zdzierżyć nie mogę.
Apelujcie panowie raczej o serwer enfo, niech tam się wyżywają i zabijają.
Jeżeli by powstał server non pvp to ja jestem za tym aby nie było systemu wojen, aren, wszystko albo nic.
Wybierajcie sami.

Czytając wcześniej screany nie są dowodem, więc co jest, można się dowiedzieć? Filmik kręcić?


@Edit
-jestem przeciwny powstaniu noobpvp ponieważ spowodowałoby to powstawanie spoili, jak grzybów po deszczu.
-screenów sam bym nie uznawał, zbyt łatwo, przerobić, tak samo sąd polski nie uznaje fotografii cyfrowych jako dowodu winy,

Ostatnio edytowane przez saitaver ; 05-05-11 o 21:45
saitaver jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 21:37   #48
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał saitaver Zobacz post
nonpvp jest POŻYWKĄ dla noobów, troli, dzieci neo. Zaraz zrobiłby się płacz o złodziejstwo blokowanie, już na pvp jest więc nie próbujcie mi wmówić, że nie byłoby. Zaczeło by się na nowo SPOILOWANIE, WIKI, LISTY, a tego zdzierżyć nie mogę.
Niech mają sobie ten Non-Pvp. Twoja apelacja jest na temat tego że byś nie grał na takim serwerze czy na temat tego żeby wcale nie powstał? Bo ja nie widzę w tym nic złego by ludzie, którzy nie chcą się zabijać a poznawać Altaron, np. przed obawą o straty czy też po prostu nie czują się na tyle "finezyjni" by grać PVP.

Cytat:
Napisał saitaver Zobacz post
Czytając wcześniej screany nie są dowodem, więc co jest, można się dowiedzieć? Filmik kręcić?
Dla pani Slythii, to chyba tylko wizja z jej komputera. Bo nie masz niestety wpływu na to że taka mało kompetentna osoba może w ogóle podejmować jakiekolwiek (nie uzasadnione bardzo często w informacji) decyzje.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 21:53   #49
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Noob wbijający mi się na respa na non-pvp wbija mi się na respa i kradnie exp.
Noob wbijający mi się na respa na pvp wbija mi się na respa, ubija mnie i kradnie moje rzeczy, i kradnie exp. Przykładem są gracze z wyższymi poziomami wyrzucający słabszych z np. goblinów aby mogli sami i tylko wyłącznie oni zbierać kamyki.
cado jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 22:00   #50
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

pozwolę tu sobie na małe wtrącenie www.forum.altaron.pl/showthread.php?t=677

W tym temacie macie spór o fragi skulle i inne pvp pierdy. Server npvp rozstrzygnął by problem bo wtedy na pvp podniosło by sie liczbę zabójstw i ave \m/
Sosna jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin