Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-03-15, 00:09   #1
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie Kilka problemów i moje propozycje .

Witam,co jakiś czas wpada mi do głowy jakiś pomysł i gdy już się kilka zebrało chciałbym się nimi podzielić:

1.Księga czarów-potrzebna tylko przy ,pewnym zadaniu' i sądzę że gdyby tej misji nie było to ten przedmiot zostałby zapomniany.Mój pomysł polega na tym,żeby ta księga pokazywała wszystkie czary no przy podziale dla profesji i sub profesji tzn.Jestem czarodziejem duch-ele, to niech ta księga,pokaże'mi wszystkie czary jakie mogę kupić/nauczyć się na danym poziomie z uwzględnieniem statusu szlacheckiego( bądź nie):
-czary nie kupione na szaro
-czary kupione na biało
-czary nie kupione ale tylko dla szlachty na zielono

2.Irytują mnie tematy na forum typu:
-wynajmę woja/maga/zwiada
-szukam osoby do zadania
-itd

a tablica ogłoszeń stoi i się kurzy.Moim rozwiązaniem jest swoisty szablon na stronie w którym,wystawiałoby się oferty wynajmu czy prośby o pomoc a następnie ta ,oferta' pojawiałaby się na tablicy ogłoszeń w neolicie.

3.Pamiętacie pomysł żeby postacie/gracze nie stali pod depo tylko w karczmie?Ja tak i wydaje mi się iż był to bardzo fajny pomysł ale,ten pomysł jakby ucichł.Niech w karczmach zabrzmi muzyka, niech życie czy mana się tam POWOLI regenerują same, niech ludzie piją i jedzą.

4.Jak rpg to rpg,jestem za wprowadzeniem małej tabelki pod postaciami na stronie altaronu(nie forum) w której można by napisać coś o swojej postaci stworzyć jej historię(rzecz raczej kosmetyczna ale w sumie czemu nie?)

5.Status szlachecki powinien być pięciokrotnie droższy ale zamiast trafiać na konto administracji powinien trafiać na moje konto i może was to nie uszczęśliwi.....ale mnie na pewno :)

Z góry przepraszam za możliwe błędy i czekam na wasze opinie :)
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin