Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-05-22, 13:20   #1
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Polackie odwarstwianie się śmietanki :D O odwarstwianiu się śmietanki można mówić, gdy ta śmietanka ma z tego jakieś konkretne korzyści.

Myślę, że w Altaronie od dawna brakuje konkretnej ekipy, która byłaby gotowa wspólnie działać nad zmianami. Z doświadczenia wiem, że trudno taką skompletować i utrzymać, a aktywność w kłótniach na forum rzadko przekłada się jeden do jednego na chęć (i możliwość) do włożenia konkretnej pracy. 10 lat temu nad Altaronem pracowało mnóstwo osób i wychodziło to serwerowi na dobre. Potem team się stopniowo zmniejszał. Najwyższy czas odwrócić ten proces.

Ja znam kilka z tych osób i wiem, że chętnie poświęcają swój czas by konstruktywnie działać dla dobra serwera. Do tego to zgrana i chętna do działania ekipa. Mocno trzymam kciuki za ten powiew świeżości, życzę wytrwałości i nie mogę się doczekać efektów
Ekipa, ekipą, ale dobrze pamiętasz dziesiątki akcji które godziły w dobre imię wielu osob z administracjii. Od krzywych akcji Slythi z dodawaniem sobie poziomów, po przez klasyk czyli "lecą" merva, czy info o tym że wejdzie Urban i wtajemniczeni zbierali itemy, które można było sprzedać kilka lub kilkanaście razy drożej. Takie sytuacje to cegiełki na przeciwwadzę dobrej roboty, tych co się przykładali aby altaron miał ręce i nogi. Więc liczę na to że aktualna ekipa nie spierdoli roboty, tylko make Altaron great again.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-22, 15:38   #2
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
aktywność w kłótniach na forum rzadko przekłada się jeden do jednego na chęć (i możliwość) do włożenia konkretnej pracy.
To co piszesz w tym miejscu to jest obelga dla użytkowników którzy sie wypowiadali tutaj z sensem i kulturą, a w swoich uwagach i propozycjach starali sie dostosowywać do klimatu i "ducha" altarońskiego, także zasługiwali na choć niewielką uwage, ofc nikt nie oczekuje że każda taka rada bedzie wykonywana.
Należy rozróżnić pustą kłótnie, od dyskusji. Ty wrzucasz wszystko do jednego wora. Dyskutowanie o grze z widoczną uwagą kogoś z administracji jest bardzo korzystne dla community i daje poczucie tego że sie tworzy jakąś społeczność.
Mam świadomość że od dłuższych lat ekipa altaronu była zbyt mała by ktoś mógł poświęcać na to czas. Co nie zmienia faktu że byłoby to bardzo na korzyść dla projektu, choć to by musiała być osoba która lubi gadać z ludźmi, zamiast sie obrazić za złośliwość kulturalnie zgasi złośnika lub przyzna mu racje jeśli bedzie trzeba i wie dobrze o co chodzi w Altaronie.
Admini podobno i tak nie mało czasu poświęca na jakieś pyskówki itp, tylko szkoda że dzieje sie to na PW i w zgłoszeniach, a nie na forum.
Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ja znam kilka z tych osób i wiem, że chętnie poświęcają swój czas by konstruktywnie działać dla dobra serwera. Do tego to zgrana i chętna do działania ekipa. Mocno trzymam kciuki za ten powiew świeżości, życzę wytrwałości i nie mogę się doczekać efektów
Pozostaje mi nieironicznie w to wierzyć i również trzymam kciuki. Oby byli bardziej aktywni niż co niektórzy poprzedni doradcy, np tak jak Ty bo aktywności i zaangażowania Tobie nie można odmówić. A to że jesteś ciemięzcą każdego rycerza to już inna sprawa
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-05-22, 08:11   #3
chinczykbeatdzg
 
Avatar chinczykbeatdzg
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Zgorzelec
Postów: 12
Domyślnie

Bardzo dobre wieści!
chinczykbeatdzg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-05-22, 08:23   #4
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Taki piękny kraj, tylko wszystko co ważne załatwia sie w nim pod stołem, układy układziki i kolesiostwo.
Mam nadzieje że w tym wypadku chodzi tylko o to że są to ludzie z którymi nowy GM ma dobry kontakt, dobrze ich zna itp.
Co nie zmienia faktu że źle to wygląda że 4 z nich od lat nie zabierają tutaj głosu, a to jedyne oficjalne miejsce do rozmawiania o tej grze.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-05-22, 08:38   #5
Kierka1234567890
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 51
Domyślnie

Gratulacje dla wszystkich!




Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Taki piękny kraj, tylko wszystko co ważne załatwia sie w nim pod stołem, układy układziki i kolesiostwo.
Mam nadzieje że w tym wypadku chodzi tylko o to że są to ludzie z którymi nowy GM ma dobry kontakt, dobrze ich zna itp.
Co nie zmienia faktu że źle to wygląda że 4 z nich od lat nie zabierają tutaj głosu, a to jedyne oficjalne miejsce do rozmawiania o tej grze.

Nie trzeba brać udziału na forum, oficjalnie się udzielać itp. Sam osobiście wiem ile te osoby włożyły pracy ostatnimi czasy. Moim zdaniem dobrze dobrani ludzie, którzy przyczyniają się do zmian w altaronie. Daj trochę czasu, zobaczysz, że to była słuszna decyzja. Pozdrawiam w tę cieplutką niedzielę!
Kierka1234567890 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-05-22, 09:56   #6
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka1234567890 Zobacz post
Nie trzeba brać udziału na forum, oficjalnie się udzielać itp. Sam osobiście wiem ile te osoby włożyły pracy ostatnimi czasy. Moim zdaniem dobrze dobrani ludzie, którzy przyczyniają się do zmian w altaronie. Daj trochę czasu, zobaczysz, że to była słuszna decyzja. Pozdrawiam w tę cieplutką niedzielę!
Szczerze mam nadzieje że wiesz co mówisz i trzymam kciuki w takim razie.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-05-22, 09:06   #7
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Sugoi Dekai!
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-05-22, 10:04   #8
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Mam nadzieję że głównym celem powiększonej ekipy będzie wprowadzenie angielskiej wersji gry
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-05-22, 12:02   #9
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Wydało się.


Wszystkim życzę powodzenia w nadchodzącym evencie
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-05-22, 12:27   #10
Debolek
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 34
Domyślnie

lets go wejstu górą
Debolek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin