Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-07-11, 21:23   #11
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Akt III
Niestrudzony w swej głupocie,
myśląc że jest bezkarny, brnął Magic Dragon dalej w kierunku zbrodni, które zostały mu udowodnione. Pewnego dnia natknął się na jednego z królewskich Paladynów, Noona. Nie myśląc długo postanowił ukarać zbrodniarza.
Udaremnił tym samym próby osłabienia gospodarki krainy, która po potężnym kryzysie wreszcie zaczęła wychodzić z recesji.
Magic Dragona, zwykłego zbrodniarza, który postanowił postawić się ponad prawem, zakuto w kajdany i wyprowadzono na rynek, gdzie obywatele Neolithu obrzucili go fekaliami.
Po kilku godzinach spędzonych w męczarniach Magic Dragon zemdlał.
Obudził się następnego dnia w lochu. Wydarzenia z dnia poprzedniego wywołały poważne zaburzenia osobowości u osadzonego.
Niestety strażnicy prowadzący go do lochów przypadkowo uderzyli jego bezwładną głową o posadzkę. To spotęgowało uraz psychiczny.
W ten sposób z nieudolnego rzezimieszka, Magic Dragon zmienił się cierpiącego na urojenia schizofrenika. Wymyślił sobie że jego matka znana miejska kurtyzana parała się magią, której tajniki poznało wąskie grono Czarodziejów z gildii Magów. Ojcem zaś jego miałby być Człowiek, który rzekomo potrafił rozmawiać ze Smokami! Więzienne straże zaalarmowane dźwiękami przypominającymi, próby przegryzienia stalowych prętów krat, wezwali nadwornego znachora.
Postawienie diagnozy nie trwało długo. Uszkodzenia Mózgu są nie odwracalne.
Rada Królestwa zdecydowała o dożywotnim odizolowaniu chorego od reszty społeczeństwa. Po dziś dzień z lochów dobiegają na przemian jego wrzaski i szaleńczy śmiech...
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-11, 21:24   #12
Caveki
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 25
Domyślnie

Trudno jak trudno, nic nie jest łatwe. Szkoda tylko, ze trzeba się expic pod przykrywka, będzie trudniej, pożyjemy zobaczymy ;d
__________________
...from aldora, inferna, berylia...
...fight to end, fight for glory...
Caveki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-11, 21:42   #13
Ghall2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Co do aktu trzeciego. Jest takie przyslowie "Lepsi złodzieje na ulicy niż złodzieje w rządzie". Chociaż nie uważam by dzielny Rycerz Magic Dragon był złym rzezimieszkiem , był niczym Robin Hood dlatego rząd postanowił go unicestwić.
Ghall2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-11, 22:05   #14
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

nie ma pojęcia większego i mniejszego zła:)
złodziej jest złodziejem i nic go nie usprawiedliwia.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-11, 22:22   #15
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Nurtuje mnie tylko to... Z jakiego klanu byli Ci rycerze co powinni zasiadać tron? Dziś nie myślę... więc pytam.... jestem tak styrany ze fart ze to przeczytałem.

Cieta riposta Panie ormo:D
Siwor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-11, 23:27   #16
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siwor Zobacz post
Nurtuje mnie tylko to... Z jakiego klanu byli Ci rycerze co powinni zasiadać tron? Dziś nie myślę... więc pytam.... jestem tak styrany ze fart ze to przeczytałem.

Cieta riposta Panie ormo:D
oj tam oj tam
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-11, 00:49   #17
Angelene
 
Avatar Angelene
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z nienacka
Postów: 10
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Angelene
Domyślnie

Imho, to najlepiej by było, gdyby akt IV zaczynał się od słów "po wielkich niezgodnościach przy jednym stole zasiadła rada Wielkiego Zgromadzenia, zawierająca najwyższych przedstawicieli każdego klanu Altaronu i doszła do wniosku, iż ich konflikty nie miały i nie będą miały sensu, zawarli ogólny sojusz ze wszystkimi innymi klanami i pili piwo aż do rana", ale to chyba raczej niemożliwe...
__________________
i'm drinkin' too much blah blah, i want to blah blah blah
Angelene jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-11, 01:04   #18
Ghall2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Akt IV zacznie się od słów : Po wielu wielu latach, znalazła się garstka osób która przeciwstawiła się Tyrani , Osoby te musiały przelewać krew w wielu bitwach. A wszystko po to by uratowąć swoją ojczyznę.............
Ghall2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-11, 07:58   #19
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
Akt III
(...) natknął się na jednego z królewskich Paladynów, Noona.
To my chyba nie gramy w tę samą grę, Planie B... :D

Tak btw, to żałosne, te Wasze kłótnie - i niestety nie wiem kto jest gorszy, co prowadzi mnie w konkretnym kierunku konkluzji -> jesteście siebie warci. ;]
Naprawdę, patrzcie co piszecie, bo niektórzy muszą to oglądać. ;F
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-11, 09:29   #20
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Lub... Altaron popadł w totalną ruinę przez namiestniczy klan , to już koniec tej krainy , nikt już nie będzie w stanie pokonać uzurpatorów. Wiele osób uciekło do innych krain szukać spokoju.
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin