Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-03-15, 11:32   #1
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

w tej grze im szybciej i więcej zabijasz, tym większe masz profity. na piaskowych z magami nekro jest profit, bo piaskowa podbije, uderzy i pada. im dłużej bijesz moba, więcej zdąży zadać obrażeń i tym większe straty w manasach. silniejsze moby leczą się, więc trzeba je jak najszybciej zabijać.

wiec nie liczy się koszt tylko siła uderzenia. zwiadowca może taniej go wychodzi kpiro od sd, ale moje combo bełt +kpiro trwa tyle czasu co użycie dwa razy SD, więc gdy ja zadam obrażenia w przedziale 1000-2000 to mag 3600-4200
Masterglocker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 11:59   #2
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Masterglocker Zobacz post
w tej grze im szybciej i więcej zabijasz, tym większe masz profity. na piaskowych z magami nekro jest profit, bo piaskowa podbije, uderzy i pada. im dłużej bijesz moba, więcej zdąży zadać obrażeń i tym większe straty w manasach. silniejsze moby leczą się, więc trzeba je jak najszybciej zabijać.

wiec nie liczy się koszt tylko siła uderzenia. zwiadowca może taniej go wychodzi kpiro od sd, ale moje combo bełt +kpiro trwa tyle czasu co użycie dwa razy SD, więc gdy ja zadam obrażenia w przedziale 1000-2000 to mag 3600-4200
Innymi słowy
Pozdrawiam balans
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 12:17   #3
Wizak
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Postów: 32
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Wizak
Domyślnie

Ktoś wam każe grać tymi magami? Nie pasuje to zróbcie sobie inny profesje. Każda profesja ma zalety i wady, A moim zdaniem te wszystkie bawanse profesj, Ktoś gdzieś wspominał łączenie potoków służą tylko ułatwieniu gry, Co wcale nie jest fajne i prowadzi do znudzenia. Dużo rzeczy nie wygodnych mi się podoba, że wraca z z expa z bp pełnym itemow predkością 8lvl itd gra ma być trudna urozmaicona i nie prostolnijnA... akuArt mag duchowny dobrze leczy I robić uhy
Wizak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 14:09   #4
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
smutny

Cytat:
Napisał Wizak Zobacz post
Ktoś wam każe grać tymi magami? Nie pasuje to zróbcie sobie inny profesje. Każda profesja ma zalety i wady, A moim zdaniem te wszystkie bawanse profesj, Ktoś gdzieś wspominał łączenie potoków służą tylko ułatwieniu gry, Co wcale nie jest fajne i prowadzi do znudzenia. Dużo rzeczy nie wygodnych mi się podoba, że wraca z z expa z bp pełnym itemow predkością 8lvl itd gra ma być trudna urozmaicona i nie prostolnijnA... akuArt mag duchowny dobrze leczy I robić uhy
Moim zdaniem to kazdy kto gra w ta gre może sobie podyskutować na temat balansu, który nie oszukujmy síę nie jest mocna strona tej gry. Dlaczego ludzie nie mogą krrytykowac tylko mają síę z tym oswoić?
Dlaczego wojownik szuka samych magów nekro do dobrego, równie profitujacego expa? Dlaczego nie są to magowie duchowni razem z magami nekro? No właśnie i tutaj ukazuje síę ten balans. Tłumaczenie, ze dla maga ducha sa potwory podatne na świętość nie jest trafne, dlaczego nie nadaje síę on na wszelakiego rodzaje hydr , gargi ?

Ad. Post up :-D
To nie tylko kwestia kombinacji maga ducha a rowniesz też innych profek. A to wojownik síę aza dużo leczy, a to mag duchowny jest gównem i nikt z nim efektywnie nie poexpi a to coś jeszcze...
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 12:40   #5
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

gdyby istniala (to nie propozycja, chujowy pomysl) opcja zmiany subprofesji to swojego nekro alchemika zamienilbym na duch ele.... mag duchowny op!
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 15:11   #6
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Od siebie powiem, że balans przed wprowadzeniem "bonusów" od subprofesji był najlepszy jaki był na altaronie, wystarczyło lekko zwiększyć leczenie u duchownych i magowi nekromacie zwiększyć dmg z sd. Po wprowadzeniu tychże "bonusów" balans postaci został zniszczony. I tak nikt nie zwróci na to uwagi, a czasu nie da się cofnąć :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 15:54   #7
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Od siebie powiem, że balans przed wprowadzeniem "bonusów" od subprofesji był najlepszy jaki był na altaronie, wystarczyło lekko zwiększyć leczenie u duchownych i magowi nekromacie zwiększyć dmg z sd. Po wprowadzeniu tychże "bonusów" balans postaci został zniszczony. I tak nikt nie zwróci na to uwagi, a czasu nie da się cofnąć :).
Nic dodać, nic ująć
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-03-15, 12:26   #8
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Od siebie powiem, że balans przed wprowadzeniem "bonusów" od subprofesji był najlepszy jaki był na altaronie, wystarczyło lekko zwiększyć leczenie u duchownych i magowi nekromacie zwiększyć dmg z sd. Po wprowadzeniu tychże "bonusów" balans postaci został zniszczony. I tak nikt nie zwróci na to uwagi, a czasu nie da się cofnąć :).
Agree 100 %
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-03-15, 15:35   #9
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Od siebie powiem, że balans przed wprowadzeniem "bonusów" od subprofesji był najlepszy jaki był na altaronie, wystarczyło lekko zwiększyć leczenie u duchownych i magowi nekromacie zwiększyć dmg z sd. Po wprowadzeniu tychże "bonusów" balans postaci został zniszczony. I tak nikt nie zwróci na to uwagi, a czasu nie da się cofnąć :).
+1
Oprócz tego potrzeba angielskiej wersji klienta,jeśli chcecie żeby na altaronie grało dużo ludzi.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 17:32   #10
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Wystarczy zwiększyć wpływ m lvla na pociski.
Blokują sie na 130-140? Naprawdę tak trudno zwiększyć blokowanie tych pocisków na 180 nawet 200 m lvl'u?
Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o dmg z pocisków taki jak z SD, ale to 800-900 nawet 1k na 200 m lvlu to chyba nie jest jakoś dużo?
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin