Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-12-12, 14:07   #11
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

Osobiście nie narzekam na gre magiem , lecz niestety musze sie zgodzić z Magnaturonem. Sprawa prosta. Mag= najwolniejsza profka(a teoretycznie magiczna),można jeszcze palka ducha podstawić pod to bo biega tak jak mag.
Pal necro nie do złapania na otwartej przez podobne jemu lvl-e. Rycek=repito, też to Cięzko zrobić. Mając 1,1k życia nie jestem w stanie uciec na hp komukolwiek. Uważam, że szybkość największą powinien mieć mag ponieważ bez many siada moment. Następnie zwiadowca(w końcu to łucznik z małym obciążeniem) powinien być troche wolniejszy od maga, a następnie pojawia nam sie Rycerz, który powinien być rycerzem(duże obciążenie=wolno biega)! Może mówie tak przez wzgląd na to iż grałem na starej Tibii gdzie mag był najszybszą postacią. Może dlatego, że walcze i te wojny wyglądają po prostu śmiesznie. Nikt z 100-120 lvl magiem nie nabija czaszki ponieważ nie ma szans walczyć. Myśle że administracja powinna coś z tym zrobić ponieważ idiotycznie jest walczyć czekając aż ktoś nabije czaszke przez przypadek. Jeżeli miałbym szanse uciec palkowi necro/rycerzowi, moment bym sie nie wachał nabijać czaszki, a tak wojna wygląda jak wygląda i mimo że jesteśmy z magnaturonem po przeciwnych stronach w pełni sie z nim zgadzam.

jeszcze jedna kewstia/wszyscy oprócz maga mogą latać na pierścieniu szybkości.

Mortifer
amindos jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 14:33   #12
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Ogólnie balans chyba każdy się zgodi ze cały czas coś jest nie tak.
Kazda profesja ma wady i zalety no ale wielu graczy nie jest do końca z własnej profesji zadowolonej.
Duzym problem jest , nowy i własnie własny system walk który przejdzie wiele zmian aby balans był odpowieni.
Ja dużo wypowiadac się nie będe, bo szczerze do dyskusji na ten temat trzeba wiele, pomysł dokładnie przemyśleć , najlepiej przetestować bo wiele pomysł wydaje nam się dobrych a w praniu i tak pewnie by znowu nie wszystkim pasowały.
O profesji chciałbym powiedziec tylko tyle.(Opierajać się na Tibii co może byc moim błedem, ale ...)

Myslę że i mam na myśli expienie a nie pvp.
Bo mag duchowny ma kilka czarów ofensywnych i leczenie innych wszystko to co posiadał Tibijski druid.
A mag nekromanta. I tu jest zagadka. Do czego on jest bo wielu ludzi mówi że na pvp całkiem dobry. Ok na pvp ale jak wiemy dlaczego MS Tibijski byl lepszy od expienia od Druida? Bo posiadal więcej czarów ofensywnych bardzo dobrze zbudowanych.
Przypomnę o takich czarach Jak Ultimate Expolsion (z Ognia i to druge czesto uzywane Energii.) M.in na hydrach czy quarach. A także czary jak exevo vis hur i nawet tanszy exevo gran vis lux.
I różnica była taka że druidowi najlepiej expiło się z blokerem którego leczył.
A MS dobry był w druzynie ale sam expiac też miał bardzo dobrze.
Tutaj jak pisałem Duchowny zastepuje druida ma sio ma czary. A MG nekromanta expić solo uzywając silnych czarow to mu się nie oplaca. Bo kto expi na nutach czy ofli. Pomimo tego że są to silne czary przydzadzą sie w pvp ale nie do expienia.
I jedynie co mi brakuje to czarow własnie podobnych które posiadał MS.
Bo o wiele gorzej expi MAg nekro z rycerzem od maga duchownego.
Co by powinien nadrobic tym Ze Mag nekro expi lepiej od duchownego solo.
A tutaj wcale lepiej nie expi , jedyny czar jaki uzywam to taiw fomes i też nie cześto bo cżesto sie go nie oplaca.
Legolas jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 14:53   #13
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Niby tak, ale zauważ, że przez mas visa, vis hura i vis luxa w tibii mag expił za szybko. Osobiście uważam, że magiem nekro da się zrobić pg. Osobiście nieraz expilem z nutek lurując na siebie większa ilość potworów, oczywiście łatwo tak paść więc mało osób tak expi. Nekro ma sdki, czego niema duchowny więc jest jeszcze wiele sposobów na pg. Oczywiście pg=waste, ale coś za coś. Tibie popsuli doszczętnie odkąd da się robić ogromne pg, przy okazji zarabiając sporo.
Magnaturon jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 15:00   #14
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ok wprowadzenie "UE", ale z extem takim jaki jest w tibii. Nie wiem czy wiesz, ale na takim ue magowie robili PG że głowa boli. Tutaj nie ma wyściugu szczurów i jest to wszystko tak zrobione, aby expiło się wolniej.

Co do głównego wątku:
1. Bossy jakie takie są, ale to nie na takiej zasadzie powinno polegać. Na bossa powinno się móc iść kiedy się chce (oczywiście jak jest zrespiony) i sobie go bić, a nie móc tylko raz wejść na bossa. Rokita wcale nie jest taka trudna do pokonania ... 55 ryckiem wystałem z nią na SSA i sam w dodatku się leczyłem. Miałem już wizję co do bossów i ją podałem na forum.

2. Nie wypowiem się na temat parala, ale wiem jedno. Zwiad nekro nie ubije sam maga ducha (chyba że mag to serio nieogar).

3. Również podawałem dawniej taką propozycje. Podałem wszystkie zalety wprowadzenia anglojęzycznego klienta.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 15:37   #15
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

@up

Bossy powinny się pojawiać okresowo. To są bossy, a nie zwykłe moby!

Przeczytaj temat dokładnie dlaczego zwiad nekro zabije maga nekro.

Jak już się wypowiadacie to przeczytajcie wszystkie posty chociaż.
Magnaturon jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 15:57   #16
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
1. "Najpierw zmienimy wszystkie grafiki"

Rozumiem. Jako twórcy Altaronu chcecie by przestał przypominać tibie. (...)
Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
3. Angielski klient
Wiem było wałkowane wiele razy, ale to naprawdę jest dobre rozwiązanie. Dajmy na przykład graczy z Brazylii, z tibii każdy dobrze wie, że jak grają to już wszyscy, znajomy znajomego znajomego znajomego i tak dalej.(...)
I tu zaczynają się schody - drugie bez pierwszego nie ma opcji jako, że grafiki są własnością cipsoftu a Altaron ma licencję na klienta pewnie tylko w granicach polskich lub coś w ten deseń (inaczej, znając nasz naród, już dawno jakaś dobra duszyczka by - z dobrym skutkiem - podkablowała, iż ktoś tu jedzie na czyichś zabawkach :rolleyes: )

ANYWAY! Nie rozumiem twórców w jaki sposób chcą prawną kwestię klienta ogarnąć, sama grafika w świetle licencji to nie wszystko więc ciekawym będzie czy kiedykolwiek Altaron ujrzy rynki zagraniczne :p Chyba, że właściciel znów zapoda ciężką kasą autorom silnika.
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 15:58   #17
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Co fakt to fakt mag i tak bedzie tu zawsze najwolniejszy bo kazda inna profa moze miec time ringa kiedy mag musi byc na energy ringu aby nie zostal zdjety przy pierwszym lepszym combo. Dlatego to mag powinien miec czar na szybsze bieganie nie wiele szybsze ale chociaz troche a nie jakis knight postac blokujaca czy palek ktory i tak z dystansu bije i tak. Moze na npvp to nie przeszkadza ale majac server pvp i npvp trzeba myslec zeby bylo dobrze na jednym i drugim.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 16:26   #18
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

@eksterminator

Cipsoft zapewne traktuje Altaron jak kolejny ots, więc wątpię by twórcy Altaronu doczekali się konsekwencji za używanie silnika tibijskiego.
Poza tym Altaron nie robi im żadnej konkurencji więc raczej niema o co się martwić.
Magnaturon jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 16:52   #19
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

I tu się gruuubo mylisz.
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 30-12-12, 16:56   #20
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Jakieś argumenty?
Magnaturon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin