Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-10-12, 21:56   #11
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
/Facepalm


PANI ADMINISTRATOR

JAK DUCHOWNY ZWIADOWCA MA SIE LECZYĆ ZA WIECEJ JAK MA MAKSYMALNY POZIOM MAGICZNY [26] KTÓRY ZDOBYWA NA OKOŁO 80 POZIOMIE DOŚWIADCZENIA
brawo +1 ładnie to wygarnąłeś
genofag jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 23:12   #12
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Attax to dobrze ujął. Chodzi właśnie o to,że taki gracz z 80 poziomem osiągnie max mlvl i on będzie się leczył za tyle samo co gracz z lvl np. 180.
Więc moim zdaniem powinno być albo zniesienie barier na skilla lub ustawienie aby np. taki 100 pal leczyl sie po 700 a np. taki 150. juz za 900.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 23:26   #13
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Więc moim zdaniem powinno być albo zniesienie barier na skilla
Po zniesieniu barier Teverix na 196 lvl bedzie miał taki sam poziom magiczny jak 40 lvl
Więc trochę bez sensu
__________________
WYTRWAŁYM BYĆ MUSISZ BY NIECHCIEJSTWO POKONAĆ W SOBIE
ABY BYĆ NAJLEPSZYM MUSISZ POKONAĆ NAJLEPSZYCH
crunchips jest nieaktywny  
Stare 05-10-12, 06:42   #14
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

tak samo do maga z hape tawis
skyromk71 jest nieaktywny  
Stare 05-10-12, 07:12   #15
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

hahah, wtedy pallek bedzie niezniszczalny jak przed upem.Wszyscy porobiliscie palków przed upem bo był zajebisty i zacząl sie płacz jak troszke go osłabili :)
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 05-10-12, 07:28   #16
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Zniesienie barier=nikt nie robi silnych bomb bo nawet wojownik bije z sd.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 05-10-12, 08:34   #17
Empirator
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 25
Domyślnie

Ja również jestem za żeby siła leczenia, oraz hity poszczególnych czarów były zależne w pewnym stopniu od lvla, ale też moglibyście zwiększyc maksymalny poziom magiczny - np. Magowi do 95, Wojownikowi do 11 a Zwiadowcy do 29-30, no bo sorry jak mam na 200lv latac z 82 mlv to... sami sobie odpowiedzcie.. -.-
Empirator jest nieaktywny  
Stare 05-10-12, 09:30   #18
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
/Facepalm


PANI ADMINISTRATOR

JAK DUCHOWNY ZWIADOWCA MA SIE LECZYĆ ZA WIECEJ JAK MA MAKSYMALNY POZIOM MAGICZNY [26] KTÓRY ZDOBYWA NA OKOŁO 80 POZIOMIE DOŚWIADCZENIA
<facepalm>
Przeczytaj może chociaż raz mojego posta ze zrozumieniem? Chociaż raz.

Zauważ, że napisałam 'dążymy'. Słowo to oznacza, że zmierzamy w określonym przeze mnie kierunku, nie zaś, że tak już teraz jest. Obecnie czary zależą w jakimś stopniu od poziomu doświadczenia.

Limit nie jest naszym kaprysem, wyższego w chwili obecnej ustawić się nie da. Jednak gdy będziemy mieli takie możliwości one wszystkie zostaną usunięte.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-10-12, 09:37   #19
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Dążymy do tego, by czary w jak najmniejszym stopniu były zależne od lvla a opierały się głownie na umiejętnościach postaci. To Twoja znajomość tajnik magicznych umożliwia Ci leczenie się za więcej punktów, nie ogólny poziom doświadczenia.
Dążymy do tego by czary w jak najmniejszym stopniu były zależne od lvla a opierały się głównie na umiejętnościach postaci.

Więc gdzie jest błąd w tym co ja napisałem?

SKORO WY DĄŻYCIE DO TEGO BY CZARY BYLY PRAKRTCZNIE NIE ZALEZNE OD POZIOMU DOŚWIADCZENIA TYLKO OD UMIEJĘTNOŚCI DO KTÓRYCH NP ZALICZAMY WALKA DYSTANSOWA , POZIOM MAGICZNY , OBRONA TARCZĄ ITP.

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
<facepalm>
Przeczytaj może chociaż raz mojego posta ze zrozumieniem? Chociaż raz.

Zauważ, że napisałam 'dążymy'. Słowo to oznacza, że zmierzamy w określonym przeze mnie kierunku, nie zaś, że tak już teraz jest. Obecnie czary zależą w jakimś stopniu od poziomu doświadczenia.

Limit nie jest naszym kaprysem, wyższego w chwili obecnej ustawić się nie da. Jednak gdy będziemy mieli takie możliwości one wszystkie zostaną usunięte.
To widać obrany przez Ciebie kierunek jest lekko mówiąc beznadziejny bo różnicy nie ma praktycznie żadnej. To że mi co 1 lvl na który potrzeba 1,2 miliona expa dodacie +1 dmg do obrażeń maksymalnych to jest "Jakiś stopień zróżnicowania?" Czyli żeby bić czasami o 10 mocniej potrzebuje wbić około 15 milionów doświadczenia.
Attax jest nieaktywny  
Stare 05-10-12, 09:51   #20
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Człowieku, ty piszesz to serio czy robisz sobie ze mnie jaja?

Dążymy do takiego modelu jednak w obecnej sytuacji z limitami umiejętności tego wprowadzić możemy. W momencie, gdy zostaną one zniesione zmodyfikujemy czary tak, by zależały tylko i wyłącznie od ich poziomów, nie od posiadanego doświadczenia.

Dlaczego oceniasz kierunek zmian na podstawie tego, co jest teraz? Są to dwie, całkiem osobne kwestie.

Teraz czary zależą od poziomu doświadczenia, jednak przyjrzę im się później dokładniej.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin