Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-12-21, 00:25   #1
kwadrat
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 9
Domyślnie yase unar

Usuńcie paral z yase unar, nie dość ze bije w ch** więcej od sd to jeszcze paraluje, przecież mają juz cain kprio, które paraluje i sciaga time ringa, to imo albo jedno albo drugie. Jakim cudem ja nie moge odbiec 120 magiem z ekranu na time ringu i miksturze, jak mnie 2x more tanky 120 zwiad yase unar podhaczy za 600, gdzie ja bije na 178mlvlu 420~ z sd. Zapraszam do dyskusji, Gwander.
kwadrat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 00:30   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Niewiele czasu minęło od pierwszych 100+ zwiadowców z puginałami by ktoś zaczął zauważać problem jakim jest darmowy paral na jednym z najsilniejszych spelli do bombienia w grze.

https://forum.altaron.pl/showthread....957#post175957
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 00:33   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zapraszam do dyskusji.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 00:37   #4
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

jestem za usunięciem parala z yase unar ALE TYLKO W PRZYPADKU LEPSZEGO SKALOWANIA TEGO CZARU. Obecnie ten czar na 100poziomie nie bije dużo więcej niż 200~ i jest to bardzo słabe bo jak widziałem nowe bełty które mają 60 ataku i nową kuszę to już teraz wiem, jaki płacz zacznie się gdy 180~ zwiady duchy będą bić więcej niż zwiadki nekro z yase unara
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 00:50   #5
kwadrat
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 9
Domyślnie

Ty masz na myśli skalowanie yase unar czy cain kprio? Bo skalowanie yase unar wygląda tak, ze zwiad nekro ledwo wbija 100 i bombi z yase unar po 500, jak ktoś nie wierzy to legkan ma odpalonego obsa 24/7, jeśli ktos potrzebuje filmow
kwadrat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 01:29   #6
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał kwadrat Zobacz post
Ty masz na myśli skalowanie yase unar czy cain kprio? Bo skalowanie yase unar wygląda tak, ze zwiad nekro ledwo wbija 100 i bombi z yase unar po 500, jak ktoś nie wierzy to legkan ma odpalonego obsa 24/7, jeśli ktos potrzebuje filmow

tak zwiada dmg na 100lvlu jest za duży(nekro) ale rozumiesz, że jest nowa kusza i bełty które mają 60ataku? XD za jakieś 2 tygodnie zwiady duchy będą bić więcej z kpiro niż zwiad yase unarem- bo ten spell skaluje sie bardzo slabo i będzie płacz, że zwiad duch nieśmiertelny + bije mocniej niż nekro z yase unara.

Usuwając parala z yase unar jednocześnie nie zwiększając dmg tego spella na 160+ lvlu ta profesja stanie się gównem


Wpadłem na pomysł by zamiast parala na yase unara dodać jakieś "krwawienie" tzn. powiedzmy jesteś zatruty mrokiem przez 10 sekund i dostajesz 50hp na ture

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 30-12-21 o 01:36
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 02:01   #7
kwadrat
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 9
Domyślnie

Czyli w skrócie z tego co napisałeś to zwiad jest op, a za tydzień będzie jeszcze bardziej op XD, to widzimy się za 3 miesiące na wojnach 20 zwiadów vs 20 zwiadow
kwadrat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 02:19   #8
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

+1, przed sezonowym nawet pisaliśmy, że ten paral na gracza jest do wywalenia :D

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
jestem za usunięciem parala z yase unar ALE TYLKO W PRZYPADKU LEPSZEGO SKALOWANIA TEGO CZARU. Obecnie ten czar na 100poziomie nie bije dużo więcej niż 200~ i jest to bardzo słabe bo jak widziałem nowe bełty które mają 60 ataku i nową kuszę to już teraz wiem, jaki płacz zacznie się gdy 180~ zwiady duchy będą bić więcej niż zwiadki nekro z yase unara
Co ty śledzik wygadujesz. W mojego 400 lvla 120 zwiad uderzy dużo więcej niż 200... Puginały za darmo omijają tarczę, a może nawet i pancerz.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 02:20   #9
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Patrząc na to, że jest nowa kusza lepsza od orła oraz rozcinające bełty tylko dla tej kuszy (60atk) to yase unar straciłby swoją zaletę. Chociaż w yase unar op jest to, że zwiadek może nosić tarczę razem z puginałami, co daje mu zajebistego defa
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 08:35   #10
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Patrząc na to, że jest nowa kusza lepsza od orła oraz rozcinające bełty tylko dla tej kuszy (60atk) to yase unar straciłby swoją zaletę. Chociaż w yase unar op jest to, że zwiadek może nosić tarczę razem z puginałami, co daje mu zajebistego defa
tej kuszy chyba nie uświadczycie do 209+ lvli, i nie będzie lepsza od yase unara.
A yase unar 200 zwiada moze bic do 750+ :)
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin