Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-09-18, 18:04   #21
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Happyde Zobacz post
Catthon, zasada jest u nekromanty taka, że żeby się dobrze leczył (albo lepiej od duchownego) musi wziąć na siebie 8 potworów, a jak wiemy nie wszędzie jest taka możliwość. Więc nekromanta na niektórych spotach nie ma jak się leczyć, a duchowny się leczy wszędzie, rozumiesz?
Rozumiem.
Rycerze całego świata wypowiadajcie się.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-09-18, 18:13   #22
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Przestałem grać ryckiem nekro z tego powodu, że jedyny sensowny spot na jakim mogłem siedzieć na 150 lv to były górskie i nic poza tym. Na th na inne moby z których nie ma wysysania bez maga duchownego nawet nie ma co iść, a ich policzyć można na palcach jednej ręki.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-09-18, 18:26   #23
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Jeżeli chodzi o to wysysanie życia rycerzem nekro, który im więcej bije tym więcej się leczy, to jestem za. Na SPvP ujednoliciliśmy tabelkę, tak aby był większy wybór expowisk niezależnie od wybranej profesji czy subprofesji. Uważam, że śmiało możemy umożliwić wysysanie życia z większej ilości potworów.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-18, 00:00   #24
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Na spvp mozna wyssysac zycie z hydr ale i tak nie oplaca sie tam expic :-) Naprawde nawet jak rycek nekro bedzie mogl wyssysac ze wszystkich potworow oprocz tych na raindarze to nie zrobi z niego opera bo zeby leczyc sie wiecej niz duchowny trzeba miec minimum 8 potworow i naprawde duzy dmg w nie inaczej zawsze 2x hape tawis po 400+ bedzie lepszy

Na poczatek umozliwilbym ssanie z takich potworow jak wszystkie rodzaje hydr/wodniki/gargi/profany i sprawdzil wtedy jak sobie rycek nekro radzi jako ewentualny bloker nalezy pamietac ze duchowny ma darfe ktora jest cholernie silna na tej edycji i dobrze!

Zastanowilbym sie nad daniem mozliwosci wyssysania zycia na klasztorze nekro tak wiem ze to sa umarle mobki ale... z umarlych mnichow i straznikow krypty mozna ssac i naprawde duzo bic z fizycznego odes rago ale i tak chodze tam tylko po dusze tak samo mimo ssania z hydr nie oplaca mi sie tam chodzic a dugonici na poczatku klasztoru moga byc naprawde spoko opcja na team hunty o ile nie trzeba bedzie zuzywac tony mikstur wyzdrowienia i 3x tyle ihow


Wiecej opcji ssania = ktos sie zastanowi czy na nekro woju wybierac elementaliste ;-)
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-18, 18:50   #25
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Tak więc droga administracjo. Cóż począć dalej z tym tematem? Stworzyć ankietę, czy pieczątka odrazu?
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-18, 13:58   #26
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Drogi Comumie, podjęliśmy argumenty i rozważamy temat.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin