Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-02-18, 13:02   #21
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wilaggio Zobacz post
. . . Ten DMG nawet na tym 70 lvlu z poblokowanymi skillami średnio wynosi 200 za 1 strzał z kpiro. To co wy chcecie? 600 DMG w czasie ciut ponad sekundę to nadal źle?. . .
No proszę średnio 200 na 70 lvl z DYSTANSU co sekunde !! . A ja mam średnio 200 na 92 poziomie z max skilami i tylko w zwarciu co 2 sekundy !!
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 13:03   #22
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

"Tak swoją drogą co za zjebany pomysł zabiernia DMG wojownikowi 2h skoro to był jego atut."


Czyli woj 2h nie ma dmg?
Heh, kpina.

Woj 2h ma dmg, kiedy ja swoim 60 kniczem z maksymalnym skillem na blokadzie biję z rozpruwacza +1 po 140-150 z odes rago to drugi taki knicz ze swoim skillem 2h i nawet mniejszą siłą bo sam mam 148 a kolega 140 bije po 200 ponad.



"A jeszcze leczenie zabraliście a jak powszechnie wiadomo on dostaje po dupie bez tarczy xD"

A jak powszechnie wiadomo nie dostaje on po dupie ponieważ tankowanie na obecnym altaronie to kwestia ilości hp i tego jakie eq się dostaje, ponieważ tarcza przyjmie tylko 2 moby, a potem to hulaj dusza piekła niema bo z jego dmgiem szybciej ta grupka mobów padnie niż go ubije.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 13:27   #23
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Nikt nie wychodzi na plus na smokach prócz nekromanty alchemika który sobie robi manasy to raz. Rycerze 2h nekromanci to mają wszędzie waste xD Przetestowany ryc 2h został wczoraj na maksa na każdym respie do 54 lvl i nigdzie nie kręci profitu i jego średnie waste wynosi 2-3 talarów na 1h np więc to o czymś świadczy że nie jest tak fajnie/. Duchowny jedynie się może cieszyć atutem healingu na hape tawis dlatego tego teraz pełno w grze.
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 14:02   #24
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bass1 Zobacz post
Nikt nie wychodzi na plus na smokach prócz nekromanty alchemika który sobie robi manasy to raz. Rycerze 2h nekromanci to mają wszędzie waste xD Przetestowany ryc 2h został wczoraj na maksa na każdym respie do 54 lvl i nigdzie nie kręci profitu i jego średnie waste wynosi 2-3 talarów na 1h np więc to o czymś świadczy że nie jest tak fajnie/. Duchowny jedynie się może cieszyć atutem healingu na hape tawis dlatego tego teraz pełno w grze.
Koleszko na robionych manasch i potach na starszych smokach/dlach też zrobiłem wczoraj waste :D
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 15:26   #25
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Dać hape tawis wszystkim wojownikom.
Dać tapen tawisa wojownikom duchownym (nie oszukujmy się, zablokuje się szybko i nie będzie zbyt mocnego leczenia)
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 17:25   #26
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Dać hape tawis wszystkim wojownikom.
Dać tapen tawisa wojownikom duchownym (nie oszukujmy się, zablokuje się szybko i nie będzie zbyt mocnego leczenia)
Najlepsza i najprostsza propozycja jaką widziałem ! szanuje i jestem za
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 18:33   #27
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

ta bo wojownik to musi brac solo na klate po 5-8 mobow i walic odes rago na wyjebce xD
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 18:40   #28
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Nie no hot Arrow co jak co palkiem 200k/h na mysmeniach to nie wiem jak ty 70 zwiadkiem robiłeś �� chyba jedynie palek Nekro. Altaron miał być gra drużynowa, cały czas widać jak ludzie szukają blokera na th. Rycerz nawet po zmianach solo wyciągnie więcej niż zwiadowca jakby chciał spalić trochę kasy. Chcecie 2x dmg z rago, lepsze leczenie to nie dość że rycerz jest szybszy od zwiadowcy to jeszcze będzie miał porównywalne leczenie. Dostaje dużo mniejszy dmg niż Mag jak i zwiadowca a może wykręcić dużo większy Exp.

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
ta bo wojownik to musi brac solo na klate po 5-8 mobow i walic odes rago na wyjebce xD
Dokładnie, później będzie poszujjemy na th a rycek olewka bo ma 2x więcej expa solo...
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 19:29   #29
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

@up widać, że nie grałeś za dużo na cpvp

magiem lepiej iść solo expić niż w th, podobnie zwiadem, no i woj jest w dupie
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-18, 19:35   #30
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Weź się nie wypowiadaj jak nie znasz faktów..., jedynie gdzie nie grałem to właśnie na No pvp. Pakiem solo? Lepiej niż w th? Wątpię.. Jasne, że lepiej magiem solo expic jeszcze przed nerfem gfb wykręcali się taki Exp na abitancach przy jeszcze większym ryzyku doda, jeden z my krok i masz kilka mistrzów z szamankami na plecach. Th teraz są bardziej opłacalne, a dążycie do tego aby znowu rycerz expil solo i miał w dupie innych.
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin