Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-02-18, 17:01   #31
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tigernan Zobacz post
Dodać wojowi nekro hape tawis to troche dziwne.
Nie hejtujcie typa, pewnie wielu z was nie grało 2h nekro.

Ja np zwiększyłbym dmg nekro 2h bo to co jest aktualnie to jest gówno nie wojownik. Niby necro a dmg slabszy od ducha także pozdro.
Nie wiem po co jest taka możliwość wyboru nekro dla woja. Zróbcie coś z tym albo usuńcie to z gry bo tym nikt nie gra a jeżeli juz to jakiś masochista.

Z tym hape tawis to faktycha przesada ale żeby cisnąć typka od razu to macie nasrane we łbie, przeczytajcie zakładkę "sugestie i propozycje" z 50 razy a potem sie wypowiadajcie ameby. Albo w ogóle nie piszcie jak wasze IQ jest poniżej 90. Nie pozdrawiam.
Wbiłeś chociaż 50 poziom nekro?
To że dmg mam słabsze, bądź porównywalne do ducha/ele 2h jest parodią.
Alataron ma być trudny :)
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 22-02-18, 17:55   #32
Tigernan
 
Zarejestrowany: Cze 2015
Postów: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Gowno a nie wojownik? Porównujesz go na 30 poziomie? Brakuje dmg? Porównaj sobie dmg rycerza 2h nekro z pakiem i zobaczysz kto ma mniejszy dmg

Mistrzu zrób nowy temat dla zwiada
To temat o wojownikach wiec tu sie pisze o wojownikach
Tyle w temacie
Tigernan jest nieaktywny  
Stare 22-02-18, 19:48   #33
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Wbiłeś chociaż 50 poziom nekro?
To że dmg mam słabsze, bądź porównywalne do ducha/ele 2h jest parodią.
Alataron ma być trudny :)
nie wiem czy masz gorszy dmg ode mnie, aktualnie masz gorsze skille oraz gorsza bron, wiec można by to sprawdzić dopiero jak bedziemy mieli takie same bronie oraz skille ;P
Makon jest nieaktywny  
Stare 22-02-18, 20:32   #34
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nie, on serio ma słabszy dmg.

Obecne nerfy na mrok jakie padły oraz to, że knicz już się nie wyskilli na afku jak większość obecnych hlvli bo był bug na początku otsa przez pierwsze 2tyg? 3tyg?
a jak już każdy knicz się wyskillował to wywalono to.

Tak samo ryc nekro nie będzie mógł expić tak dobrze jak duchowy ze względu na samo leczenie.

Możecie mieć te same skille i broń, ale co z tego jeżeli knicz musi w między czasie manasa zastąpić miksą wyzdrowiena?

W ten sposób nekrus robi dużo mniejsze k/h i ma tym samym mniejszy dmg ze względu na to, że wolniej bije.

Oczywiście patrząc na to od strony dmg per minute
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 22-02-18, 21:38   #35
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

To jest dla mnie dziwne. Bierze ktoś sobie nekro, dobrze wiedząc, że nie ma on jakiegoś super leczenia. Ma natomiast większy dmg, przynajmniej wg tabelki, 108% od mroku, u duchownego jest to 102% od świętości, u elementalisty 104% od żywiołu. Więc nekro teoretycznie powinien bić najwięcej. Jak ktoś sobie policzy jak to się ma do obrażeń, to jest to malutka różnica, prawie niezauważalna.

Rycerz nekro musi używać i manasów (do czarów typu odes rago) i mikstur wyzdrowienia. Rycerz duchowny może i nie używa mikstur wyzdrowienia, ale za to musi wziąć więcej manasów, bo leczy się hape tawisem, który zabiera 75 many. Skąd Rahilux wziąłeś informację, że ryc nekro nie może expić tak dobrze jak duchowny, bo ma gorsze leczenie? Przecież może używać mikstur, może dużo drożej zapłaci za mikstury, ale miksturami może się wyleczyć więcej niż ryc duchowny hape tawisem (popraw mnie jeśli się mylę).

Wytłumacz mi Rahilux jakim cudem nekro robi dużo mniejsze k/h jeśli ma większe bonusy do obrażeń z mroku niż duch z światła czy ele z żywiołu, minimalnie większe, ale jednak. Skąd Ci się wziął ten mniejszy dmg? Masz jakikolwiek dowód na to, że jest to prawda? Piszesz, że nekromanta wolniej bije, zadaje mniej obrażeń na minutę. Nie ma żadnych dowodów na to, że jest to prawda, przynajmniej Ty żadnych nie podałeś. I uprzedzam pytanie, nie, nie grałam wojownikiem nekro, ale nigdy nie słyszałam o tym, żeby nekro wolniej bił.
 
Stare 22-02-18, 21:46   #36
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Rahilux nekro alch 2h robie na bonusie około 140k exp na 1h wiec sie da expic i robic exp, od 55 lvl to idzie lekko wykrecic do 180k exp. Zacznijcie odwiedzac respy te stare gdzie potwory nie dostaly nerfa na obrazenia od mroku to zobaczysz roznice spora jak sie expi, alchemika jak juz osiagniesz i bedziesz mogl sobie nim robic mikstury wszelkiego rodzaju to caly czas na + jestes oczywiscie na co sie nastawiasz czy typowo bicie lvla na waste czy bicie lvla mniejszym kosztem plus zarobek.
kantex jest nieaktywny  
Stare 22-02-18, 22:06   #37
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
To jest dla mnie dziwne. Bierze ktoś sobie nekro, dobrze wiedząc, że nie ma on jakiegoś super leczenia. Ma natomiast większy dmg, przynajmniej wg tabelki, 108% od mroku, u duchownego jest to 102% od świętości, u elementalisty 104% od żywiołu. Więc nekro teoretycznie powinien bić najwięcej. Jak ktoś sobie policzy jak to się ma do obrażeń, to jest to malutka różnica, prawie niezauważalna.

Rycerz nekro musi używać i manasów (do czarów typu odes rago) i mikstur wyzdrowienia. Rycerz duchowny może i nie używa mikstur wyzdrowienia, ale za to musi wziąć więcej manasów, bo leczy się hape tawisem, który zabiera 75 many. Skąd Rahilux wziąłeś informację, że ryc nekro nie może expić tak dobrze jak duchowny, bo ma gorsze leczenie? Przecież może używać mikstur, może dużo drożej zapłaci za mikstury, ale miksturami może się wyleczyć więcej niż ryc duchowny hape tawisem (popraw mnie jeśli się mylę).

Wytłumacz mi Rahilux jakim cudem nekro robi dużo mniejsze k/h jeśli ma większe bonusy do obrażeń z mroku niż duch z światła czy ele z żywiołu, minimalnie większe, ale jednak. Skąd Ci się wziął ten mniejszy dmg? Masz jakikolwiek dowód na to, że jest to prawda? Piszesz, że nekromanta wolniej bije, zadaje mniej obrażeń na minutę. Nie ma żadnych dowodów na to, że jest to prawda, przynajmniej Ty żadnych nie podałeś. I uprzedzam pytanie, nie, nie grałam wojownikiem nekro, ale nigdy nie słyszałam o tym, żeby nekro wolniej bił.
Robie podobne expy co nekro ale cala drama jest o to ze ja robie tam profit a nekro waste xD
Makon jest nieaktywny  
Stare 22-02-18, 22:12   #38
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

A czy ktoś pamięta o takim czymś jak podatność potwora na dany żywioł C: ?
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 22-02-18, 22:17   #39
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Robie podobne expy co nekro ale cala drama jest o to ze ja robie tam profit a nekro waste xD
A na jakich mobach robisz te profity?

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
A czy ktoś pamięta o takim czymś jak podatność potwora na dany żywioł C: ?
Tak, pamięta. Dlatego są respy, na które nie opłaca się chodzić nekro, a opłaca się duchem i na odwrót.
 
Stare 22-02-18, 23:41   #40
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
A na jakich mobach robisz te profity?



Tak, pamięta. Dlatego są respy, na które nie opłaca się chodzić nekro, a opłaca się duchem i na odwrót.
Podaj choć jedne potworki podatne na mrok, duchowny ma noc i umarłe stworki.
Neft potworów od obrażeń do mroku zabiła rycka nekro.
Porównaj sobie koszt leczenia potami wyzdrowienia, do kosztu leczenia hape tawisem.
Rycek nekro/alch jest kupą, po co ktoś ma go brać na hunta, skoro duch/ele 2h, ma podobne dmg/hape tawisa/caina ?
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin