Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Zręczność głównie ze skórowania i zbieractwa, czy ryby rulez?
Skórowanie! Zbieractwo! COKOLWIEK BYLE NIE RYBY 11 55.00%
Ryby są spoko. Potrzymaj mi makro. 5 25.00%
Mam lepszy plan. 4 20.00%
Głosujących: 20. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-09-18, 23:51   #1
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie Zręczność

Proponuję tak pozmieniać zyski do zręczności z różnych źródeł (ryby, zbieractwo, skórowanie, dual wield), żeby ryby stały się jedynie jedną z opcji skilowania, a nie opcją jedynie słuszną. Fajnie by było, gdyby głównym źródłem zręki było skórowanie i zbieractwo, bo na widok altarońskiej wędki mam już odruch wymiotny
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-18, 06:32   #2
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Wystarczyłoby chyba przywrócić prędkość skillowania z dwóch broni :P
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-18, 06:41   #3
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

O tak! Jak najbardziej za + wiecej skilla za wycinanie silniejszego potwora i to samo z alchemia! Wiecej potworow ktore mozna wycinac/rozwalac na proszek najlepiej te ktore nie sa obecnie atrakcyjne do polowania ;-) Zawsze milo witam informacje o awansie w zrecznosci na poziomach 110-120 expiac na arionie
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-18, 12:38   #4
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Ryb + smażenia nie ruszać, ale zwiekszyc przyrost za wycinanie + to samo z alchemia. Dodatkowo zwiekszysc przyrost zreki z bicia z 2 broni + dla zwiada z bicia z puginalow/miotanych sztyletów/kamieni
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-18, 18:20   #5
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Jestem na nie. Ja nie narzekam na szybkość przyrostu zręczności, na respie mi leci do 3% na godzine. Najlepiej by pewnie było jakby się zaczynało z 200 zręczności. Tak więc jeszcze raz na nie.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-18, 22:10   #6
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

@Comum Ty to jestes zawsze na nie.

100% racji że teraz nie jest najlepiej. I nie mówię tu szczególnie o prędkości wbijania bo jakoś niewiele gram i te 112 zręki mam, ale fakt wchodzę do Bekalelu zwłaszcza w pierwszych dniach serwa i zatrzęsienie śmieci. I dziwnym trafem kupki ryb że można by je godzine przerzucać. Dziwnym trafem nikt nie zbierał nie wyrzucał większej liczny tylko siedział kilka godzin i klikał raz koło razu.

Można pewne kwestie dopracować, bo np.: ścinanie zboża daje zręczność, ale juz mielenie na mąke czy wyrabianie ciasta nie, co jest nielogiczne.

Ogólnie uważam że takie elementy jak SIŁA i ZRĘCZNOŚĆ powinny mieć wiele równorzędnych sposobów trenowania.

Powiem tak mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza, ale można nad tym się zastanowić i lekko poprawić tu i tam i będzie git.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-18, 16:19   #7
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Przecież jest git, po co grzebać w czymś dobrym.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-18, 20:05   #8
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Uważam, że wystarczy przyspieszyć skillowanie podczas zrywania krzaczków i ścinania łupów z potworów. Ewentualnie można zmniejszyć skalowanie się ilości wycięć/połowów/zerwań potrzebnych na kolejne poziomy zręczności. Myślę że problemem może być ilość skórowanych potworów na expie. Kiedy bijemy dicerosy skórujemy jednego co 10 sekund. Gdy bijemy górskie trolle skórujemy jednego co pół minuty. Można by było zwiększyć przyrost umiejętności przy skórowaniu silniejszych potworów.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-18, 20:44   #9
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Ja apeluje o nie ruszanie zręczności. Wbijanie jej nie jest problemem, wystarczy poświęcić trochę czasu i jest. Problemem jest lenistwo graczy i przyzwyczajenie, że dostają wszystko pod nos. Nie po to wbijałem ręcznie 189 zręczności, żeby ktoś mógł to osiągnąć w łatwiejszy sposób bo mu się nie chce grać. Chcecie, żeby zręka leciała szybciej? Spoko jestem za, ale na serwerze sezonowym.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-18, 20:47   #10
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Happyde Zobacz post
Nie po to wbijałem ręcznie 189 zręczności, żeby ktoś mógł to osiągnąć w łatwiejszy sposób bo mu się nie chce grać.
Szczerze, to po tym zdaniu można olać ten post
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin