Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie (NowaGra)

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-02-12, 11:04   #71
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

A jak ktoś nigdy w życiu nie grał w WoWa? Ja na przykład w życiu w niego nie grałem i nie rozumiem tego patrzenia przez pryzmat innych gier. To, że jakaś tam gra ma górnictwo to automatycznie wyklucza takie coś na Altaronie? Opatentowane to raczej nie jest.
Tron jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 15:45   #72
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

No moze i jestem inny attax ale przynajmniej nie przypisuje sobie tego co wymyslił ktos inny i nie robnie z siebie pro jak zerzne cudzy pomysł! Ja nie obraziłem ciebie tym co mowie. A co do pracy to mogł bys poswiecic swoj czas na wymyslenie czegos nowego a nie rozpisanie cudzych pomysłow. Tron ja grałem troszke w momo i ogarniam gdzie co było wykorzystane i jest jeszcze kilka rzeczy ktore mozna by zrobic.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 15:55   #73
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Z czegoś cos musi byc zaczerpnięte. Inaczej to wyglada w wowie a inaczej bd wyglądać tutaj. Najlepiej zeby nic nie bylo i wtedy nie bd sie czepiac.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 16:05   #74
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Zgadzam sie ale jego wielke pomysły sa pisane prosto z wowa zero pomysłu wzsyzstko odgapione, jesli mam grac w wowa 2d to wole zafgrac w orginał.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 16:50   #75
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

To sobie, betonie, graj w WoWa. Pomysły są dobrze przemyślane, ładnie rozpisane i zgadzam się z Attaxem, że pewnych podobieństw uniknąć się zwyczajnie nie da. Poza tym, wiele gier bazuje na innych, wiele czerpie od tych "wielkich", jako wzoru. Na co na siłę wymyślać rozwiązania oryginalne, skoro się nie sprawdzą lub będą tak przekombinowane, że będą odrzucać tylko?
Attax, olej placka, pisz dalej. Jest gut, imho, propozycje do poważnego rozpatrzenia.
Zaznacz, że jedynie najprostsze plany na niższe poziomy byłyby dostępne u kupców/nauczycieli, a te lepsze, fajniejsze, wszystko leciałoby ze stworów.

Jeden pomysł ode mnie, może Ci podpasuje do wizji:
Można zrobić coś na zasadzie ruchomych widełek. Tzn?
Robisz np: pierścień obrażeń ognistych (nazwa użytkowa) +25 (standardowo).
Dając więcej szmaragdów możesz zrobić np: +30, ale jest większa szansa, że zepsujesz. I tak samo w drugą stronę. Będzie słabszy taki pierścień, ale za to łatwiej go wykonać i trzeba mniej surowca. ;)
Wicked jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 16:56   #76
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

No Atti widzę, że bardzo ładnie i rzetelnie dopracowałeś swój pomysł. :)
Ode mnie tyle, bo już wypowiedziałam się na początku. Wszelkie niejasności rozwiałeś, temat się rozrósł, udoskonaliłeś pomysł tak więc chylę czoło.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 17:02   #77
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Wicked pewnych podobienstw? Normalnie zal mi to czytac all zerzneite i to wasze załosne pisanie ze to w wiekoszosci orginalny pomysł chyba komus cos sie pomyliło tutaj nic nie jest wymyslone przez tego goscia i niech nie gada ze to jego pomysły tylko otwarcie powie skad to wszystko.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 17:13   #78
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4
^ link dla pana wyżej, taka jest moja reakcja na Twój każdy post, reprezentujący poziom podbetonowy nawet.
Oczywiście, że będą pewne podobieństwa, bo niemal wszystko już było. Oskarż Tibię o plagiat, bo wykorzystują tolkienowskie elfy. A Tolkiena zaskarż o zerżnięcie z mitologi celtyckich. I krasnoludy też, zerżnięte jak nic. Inkwizycja - zerżnięte z autentycznej historii, fuj.
I Twój nick też jest zerżnięty od zespołu, boże, człowieku, spal się na stosie za takie perfidne podpitalanie pomysłów innym!

Innymi słowy: niemal wszystko już było, Tobie jednemu to przeszkadza i czepiasz się jak menel ludzi na parkingu.

Ostatnio edytowane przez Wicked ; 29-02-12 o 17:21
Wicked jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 17:19   #79
Thorgerder
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Kołobrzeg
Postów: 8
Domyślnie

Pomysł ciekawy, ale wydaje mi się, że 3/4 osób grających w Altarona obchodzi głównie PVP, więc jakby został wprowadzony, to czy ktoś by z niego korzystał w sposób inny niż lepsze zabijanie (innych graczy)?
Thorgerder jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 19:18   #80
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

@Wicked: Lepiej się tego nie dało napisać, popieram. Nie czepiajmy się koła tylko dlatego, że korzystali z niego starożytni. Idąc tym tropem, nigdy nie wytworzylibyśmy zapalniczki. (Bo zapałki były później, przypadkiem.;))
Żeby nie było, że administracja nie interesuje się tym tematem (bo tak to może dla niektórych wyglądać); te sprawy były poruszane i to dość dawno. Z tego, co wiem, to takie propozycje padały zanim sam zacząłem tu grać. Zapewniam, że "góra" ten temat, jak i każdy inny na tym forum, przegląda i wyciąga co bardziej wartościowe aspekty. W planach tego typu skille były i chyba nadal są, chociaż nie wiem, kiedy da się je wprowadzić.
Bardzo podoba mi się sposób przedstawienia swojego pomysłu przez autora tematu. Jakby każdy w ten sposób sprzedawał swoje myśli, życie byłoby o wiele prostsze. :)
Zachęcam do dalszej pracy i mam nadzieję, że jak najwięcej z tego, co tu opisano, przyjdzie na świat w takiej formie, jaka została przedstawiona.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin