Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-08-12, 16:40   #21
ambrozy
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 3
Domyślnie

Skoro powstal serwer non-pvp , dlaczego pvp-enfo nie moze zostac stworzony ?? na moj gust to powinny byc 3 typy serwerow i nie byloby zadnych klotni.

Osobiscie jestem za stworzeniem TRZECIEGO serwera - pvp-enforced , bo mnie jak i pewnie wielu graczy to kreci , a nowy serwer bylby lepszym rozwiazaniem , niz zmienianie pvp , kazdy zaczynal by z rownej pozycji i nie byloby glupich sytuacji typu 100lvl vs 15 lvl.

Nie bylo by takze skarg na PA , wybrales serwer pvp-enfo ?? wiec powinienes sie liczyc z tym ,ze padasz .

Jestem za , ale nowym serwerem , a nie zmienianiem pvp.
ambrozy jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 16:41   #22
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Kuzyn, dać ludziom spokój na pvp. W takim razie po co Ci pvp skoro mam CI dać spokój. Sama nazwa tego serva mówi Player Versus Player, a nie Player Versus Monster. Zanim zaczniesz dyskutować na forum, weź poodwiedzaj różne strony ze słownikami i takimi tam, bo nie rozumiesz co ludzie piszą.
Pogadajcie zresztą ze samą Slythia o tym jak się gra na pvp-enfo, jak nikomu nie wchodzisz w drogę to Ci nic nie zrobi. Boicie się o własne dupy, bo nie jeden ma coś na sumieniu, a póki co pvp chroni was jak posłów immunitet.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 17:31   #23
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

" Boicie się o własne dupy, bo nie jeden ma coś na sumieniu"

Ja tam sie nie boje bo nie gram. PvP jest tak zaprojektowane, że śmierci są limitowane i widocznie ty nie rozumiesz jak system pvp funkcjonuje. A zmiana pvp na enfo to po prostu mało śmieszny żart.

ps.
" a póki co pvp chroni was jak posłów immunitet"
nas? jakich nas. Jak sie komuś z h lvl nudzi to zabije i nic nikogo nie chroni.
Kuzyn jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 17:38   #24
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Weźmy sytuacje z życia. Dwóch chłopów ma coś do siebie, lepiej żeby poszli za róg, dali sobie po razie w mordę, i poszli na browar, czy może lepiej żeby potęgowali w sobie gniew, niszczyli wszystko co popadnie i wylewali to na forum. Uwierz mi że nikt Ciebie nie zabije jak będzie pvp-enfo, bo szkoda mu będzie 15 minut pz. Od zawsze było prawdą, że jak ktoś nie chce mieć kłopotów to ich nie będzie miał, spójrzmy na przykład na Kreatora. Rzadko kto go widział, rzadko kto go zabijał, i pokazał że grać można bez wojen. Po drugie z reguły jak się chodziło zabijać ludzi, to używało się do tego tzw. "Who is online", tutaj tego nie ma (+mapa jest dość duża), więc wątpię, że losowi zabójcy Cię dopadną.

@Kuzyn P.S.
Chroni Cię to, że szkoda mu fraga. Jak nie grasz to w sumie po co się wypowiadasz?
Mam Ci tłumaczyć do końca tematu, co się dzieje w grze jak się ludzie zachowują, bo skoro nie grasz to tego nie widzisz.

P.S.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Postscriptum
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 17:38   #25
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Ja uważam że pomysł dobry ci co lubią się ciągle bić mogliby tam iść, tu i tak mają dupnie do wojen (limit fragów) można by było tym co chcą nawet przenieść postacie hihihi :D
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 18:10   #26
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

@up nie rozumiesz
Ja miałem na myśli pvp zmienić na pvp-enforced.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 18:42   #27
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@eremce
Ależ Ty ślepy jesteś. Nic nikomu nie zrobiłem a już paru graczy których 1 lub 2 razy widziałem na oczy chcieli mnie zabić bo tak. W przypadku pvp-enfo ktoś kto nie może przeznaczyć na tą gre 10h dziennie nie dojdzie do 20lvl.
Jednocześnie nie tłumacz tak dosłownie tego pvp. Z nazwy niby jest nieograniczone zabijanie, ale od początku zakładano limit a nazwa po prostu taka pozostała. Tak więc nie wykorzystuj nazwy serwera jako argument za swoim pomysłem.
Ok, teraz czas na wady. Spadek liczby graczy do max 25% tego co obecnie to raz. Dwa(chyba najważniejsze) to to iż większość graczy tworzyła postacie na serwerze gdzie chciało obecnego pvp. Z limitami oraz brakiem expa za level.

Zaproponuj nowy serwer, lecz tu jest problem. Na tym serwerze grałaby dosłownie garstka graczy i nie byłoby zabawy(zgaduje, że jesteś tego świadom). Wygląda to na próbę stworzenia możliwości do chwilowej zabawy, gdyż serwer krótko po wprowadzeniu tego z pewnością by wymarł.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 18:56   #28
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Gdyby ktoś chciał chodzić i zabijać ludzi, to by to robił teraz. Zrozumcie że po to zostaną wprowadzone złote czaszki i czerwone, żeby ludzie chcieli zabijać zabójców. Mało tego jeżeli jedna z gildii postawiłaby sobie za cel zabijanie wszystkich graczy, aby przejąć władzę nad serverem, to uwierzcie mi, że znalazłoby się mnóstwo ludzi do tego by ich zabić. Po co gracie na pvp skoro nie chcecie się bić? PO CO ?!
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 19:03   #29
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Chce grać na obecnym pvp bo mogę ubić kogoś jak ukradnie mi lootbaga lub mnie ubije i będę mógł się zrewanżować. Po za tym zapominasz o osobach które chcą grać na pvp, ale maja tylko kilka h dziennie na grę. Takie osoby nie mają jakichkolwiek szans na przebicie się na serwerze typu pvp-enfo. Po za tym skoro uważasz to za taki świetny pomysł(w Twoim mniemaniu który przyciągnąłby graczy), to czemu nie chcesz zupełnie nowego serwera? Wyczuwasz faila?
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 19:10   #30
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Ludzie nie przyjdą do nowego świata pvp-enforced, bo boją się tego jak ognia, jak zostaną do tego zmuszeni, to może zmienią zdanie. Z resztą zobaczysz, ukradnie Ci lootbaga ktoś na swojej postaci z niższym poziomem, ubijesz go i wyłapiesz hunta za to że zabiłeś nooba kogoś tam. Wtedy albo mu zapłacisz, albo dołączysz do wojny i zobaczysz jak to boli jak nie można kogoś zabić bo się nie ma fragów.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin