Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-08-12, 16:53   #11
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Specjalnie dla Pana Trona:

Mówię o NONPVP i obecnej sytuacji, nie o tym, co sobie wymarzyła administracja na 150 poziomach.

1. Broń - ciężkodostępna, nie leci tak łatwo/często/z tak przyjemnych potworów jak 1h. Rycerze 1h są ustawieni do 40-45 lvla leciutko. Rycerz 2h biega z kamiennym i mała szansa na cokolwiek lepszego. Mimo faktu, że mój kumpel non stop próbuje mi coś wyloocić - biegam z kamiennym.
2. Obrażenia, a zbieranie w pysk - nie mam jakichś przekoks mega hitów na tyle fajnych, aby móc faktycznie patrzeć na 1h z góry. A za to zbieram na pysk takie strzały, że nie mam co marzyć o expieniu/byciu tak użytecznym w teamie jak 1h.
3. Ryzyko podczas huntu - dużo większe, przez mniej obrony. Na dodatek jeżeli dajemy tankować komuś innemu = sami bijemy z bliska. Potwór się przerzuci i nawet nie mamy jak zwiać.
4. Skillowanie, skill i PNy. Ta. Mogę rozdawać wszystkie w 2h i potem zyskiwać te 90, 50%, zależy jak przyfarcisz z przyrostem. Tyle, że gleba = nie odrobisz. A 1h/łucznik jest w stanie leciutko nabić do 70-75 i potem resztę dać wedle uznania / w mlvl. A nie daj boże padnij parę razy, to już niemal możesz sobie żyły podcinać tym swoim pieprzonym 2h swordem.
Łucznik wbija z 70 na 71 skilla w lvl, może mniej. Ja rycerzem 2h nie mogę wbić 20% (SIC!) przez 2 lvle.
5. Sety, bonusy i pancerze. +2 do walki dwuręcznym robi niesłychanie wielkie wrażenie. Albo te bonusy do obrony, mmm, normalnie się idzie usrać ze szczęścia, że masz te +2 do obrony.

Mógłbym dodać jeszcze o większym marnowaniu potów, o tym, że samemu się w huk ciężko expi, że nie poszalejesz jak reszta towarzystwa. Że na dobrą sprawę po 45 lvlu broń się zatrzymuje (różnica 1atk w broni albo nawet nie) i możesz biegać z jedną... ale to już niuanse. ;)
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-12, 16:58   #12
Alison
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 0
Domyślnie

dziwny ten serwer
Alison jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-12, 17:02   #13
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alison Zobacz post
dziwny ten serwer
Poprostu orginalny :D
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-12, 17:12   #14
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
1. Broń - ciężkodostępna, nie leci tak łatwo/często/z tak przyjemnych potworów jak 1h. Rycerze 1h są ustawieni do 40-45 lvla leciutko. Rycerz 2h biega z kamiennym i mała szansa na cokolwiek lepszego. Mimo faktu, że mój kumpel non stop próbuje mi coś wyloocić - biegam z kamiennym.
Odpowiedź jest prosta. Serwer jest nowy. Gracze mają małe poziomy i polują na te samo potworki z których dobry oręż dwuręczny po prostu nie leci. Sytuacja się zmieni kiedy gracze zaczną chodzić na silniejsze potwory, a bronie dwuręczne będą o wiele bardziej przystępne niż teraz. Nie masz lepszej broni ponieważ nikt ich jeszcze nie zdobył.

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
2. Obrażenia, a zbieranie w pysk - nie mam jakichś przekoks mega hitów na tyle fajnych, aby móc faktycznie patrzeć na 1h z góry. A za to zbieram na pysk takie strzały, że nie mam co marzyć o expieniu/byciu tak użytecznym w teamie jak 1h.
Widząc twój poziom umiejętności broni dwuręcznej i widząc broń z jaką chodzisz nie oczekuj niesamowitych uderzeń po 300. Przeprowadziliśmy wiele testów i wojownik dwuręczny różni się ilością zadawanych obrażeń znacznie od wojownika z bronią jednoręczną.

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
3. Ryzyko podczas huntu - dużo większe, przez mniej obrony. Na dodatek jeżeli dajemy tankować komuś innemu = sami bijemy z bliska. Potwór się przerzuci i nawet nie mamy jak zwiać.
Dużo mniej obrony, ale za to więcej ataku. Do tego dochodzi czar odes rago, który też nie jest słaby.

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
4. Skillowanie, skill i PNy. Ta. Mogę rozdawać wszystkie w 2h i potem zyskiwać te 90, 50%, zależy jak przyfarcisz z przyrostem. Tyle, że gleba = nie odrobisz. A 1h/łucznik jest w stanie leciutko nabić do 70-75 i potem resztę dać wedle uznania / w mlvl. A nie daj boże padnij parę razy, to już niemal możesz sobie żyły podcinać tym swoim pieprzonym 2h swordem.
Łucznik wbija z 70 na 71 skilla w lvl, może mniej. Ja rycerzem 2h nie mogę wbić 20% (SIC!) przez 2 lvle.
Tutaj natomiast mógłbym się z tobą zgodzić. Prędkość treningu rycerza z bronią dwuręczną jest za mała, ale myślę, że ilość PNów potrzebnych na następny poziom rekompensuje to. Co nie zmienia faktu, że poziom umiejętności broni dwuręcznej leci b.wolno w porównaniu z innymi profesjami.

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
5. Sety, bonusy i pancerze. +2 do walki dwuręcznym robi niesłychanie wielkie wrażenie. Albo te bonusy do obrony, mmm, normalnie się idzie usrać ze szczęścia, że masz te +2 do obrony.
A bonusy życia i many? Na większych poziomach są to dosyć duże bonusy. Inne profesji nie mają inaczej. I myślę, że +10% życia na większym poziomie potrafi zrobić różnicę. Skoro sądzisz, że +2 do broni dwuręcznej nie robi różnicy to wojownik z bronią jednoręczną też nie ma lepiej bo dostaje takie same bonusy.

Cytat:
Napisał Betonowy Lukasz Zobacz post
Ale za to trudniejszy początek ma. Do 30 lvla~ to mordęgaaaaa.
Nikt nigdzie nie mówił, że początek ma być łatwy. Nikt.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin