Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-05-11, 08:07   #11
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

5-pn jako bonus
Uiop jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 14:55   #12
Ravorager
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Punkt 3 myślę, że zwiększenie ilości straconego expa, a zlikwidowanie strat skilla (lub strata kilku %) byłaby niezłym rozwiązaniem
Ravorager jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 15:22   #13
Jimson
 
Avatar Jimson
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

2. Zmniejszeniem strat skilli po śmierci.
Jimson jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 15:36   #14
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

Ja głosuje na numer 4. "Nareszcie" zdarzyło mi się zamrzeć i aż sie przeżegnałem. 120% skilla spadło, i około 80% lvl. Coś jest nie tak!!
Już w innym temacie o skillach powiedziałem taką rzecz:
Skille to nic innego jak nasze UMIEJĘTNOŚCI!!
Nauczymy się czegoś(wyskillujemy) to przez sen(śmierć) tego nie zapominamy(tracimy 120%)... Straty po śmierci są gigantycznie wielkie!! To jest nienormalne i na pewno nie przyciągnie graczy do Altaronu...
Acolt jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 16:10   #15
Remu
 
Avatar Remu
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 21
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Remu Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Remu
Domyślnie

Opcja numer dwa.
Remu jest nieaktywny  
Stare 09-05-11, 16:21   #16
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Jestem za propozycja 4 ewentualnie 5.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 01:01   #17
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

jak dla mnie:
Propozycja 1 nie jest dla wszystkich równa, sprawiedliwa. sam gram wojem i wiem ze szybciej leca skile w porownaniu z innymi profesjami.

Propozycja 3 i 4 zdecydowanie odpadają. Wiem że jest ciężko ze skilami ale co to za przyjemność gry jeżeli nie zależy czy padne czy nie padne bo wiem że skile nie spadają a lvl szybko się odrabia = zero emocji. :)

Nie chodzi tu tak naprawde o straty po śmierci (i tak są troche za duże). Według mnie jedyny problem tkwi w tym ze mag czy łucznik musi kilka razy dłużej się namęczyć żeby wbić średniej klasy skile.
Z drugiej strony każdy może być przyzwyczajony do rl tibi, że jak to możliwe ze 15 czy 25mlvl się tak długo trenuje. A czy na tibi uderzyłbyś tak mocno na 20 mlvl jak na altaronie z flam hur czy exori vis??

Dla mnie propozycja 2 jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem "Zmniejszeniem strat skilli po śmierci" + minimalnie podniesienie szybkości trenowania tych skili dla maga i łucznika + jeżeli nie ma wprowadzenie tych błogosławieństw (nie wiem czy cena zależna od lvl czy nie) ze względu na system pvp.

P.S. Nie obchodzi mnie czy będziecie mnie krytykować za ten post czy nie, czy mówie według was prawde czy nie.
TO JEST MOJE ZDANIE. NIC WIĘCEJ MI NIE PRZYCHODZI DO GŁOWY O TEJ PORZE. ;)


Pozdrawiam
Barrbosa jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 01:50   #18
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barrbosa Zobacz post
Nie chodzi tu tak naprawde o straty po śmierci (i tak są troche za duże). Według mnie jedyny problem tkwi w tym ze mag czy łucznik musi kilka razy dłużej się namęczyć żeby wbić średniej klasy skile.
Z drugiej strony każdy może być przyzwyczajony do rl tibi, że jak to możliwe ze 15 czy 25mlvl się tak długo trenuje. A czy na tibi uderzyłbyś tak mocno na 20 mlvl jak na altaronie z flam hur czy exori vis??

Dla mnie propozycja 2 jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem "Zmniejszeniem strat skilli po śmierci" + minimalnie podniesienie szybkości trenowania tych skili dla maga i łucznika + jeżeli nie ma wprowadzenie tych błogosławieństw (nie wiem czy cena zależna od lvl czy nie) ze względu na system pvp.
Zasadnicza różnica jest taka, że jeśli łucznik lub wojownik padnie i straci umiejętność, to może ją odrobić, skillując (nie tracąc PNów). Mag jeśli padnie, nie ma takiej możliwości, wbicie 40%, jakie mi spadły z 30mlvl na 29 zajęłoby mi ponad tydzień gry. Ergo: JEDYNĄ drogą magów do pozyskiwania mlvl są PNy, które jednak są bezpowrotnie tracone po śmierci, bez możliwości odrobienia mlvl chociażby do następnego pełnego mlvl. Opcja numer 5.
Spoon jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 02:19   #19
fiodor89
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spoon Zobacz post
... wbicie 40%, jakie mi spadły z 30mlvl na 29 zajęłoby mi ponad tydzień gry...
mówisz o staniu przed depo i spalaniu many, czy expieniu z miksturami many?? nie gram magiem nie mogę się wypowiadać na temat m lvl'a, natomiast wbijanie skilla 74 na 75 zajmuje 2 dni, wszystkim wolno rosną umiejętności, ale też jest inny mechanizm gry i obrażenia są w gruncie rzeczy zadowalające
fiodor89 jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 02:19   #20
seya
 
Avatar seya
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Skąd: Po co wolność
Postów: 61
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do seya
Domyślnie

1.Jest dobrze ,niczego proszę nie zmieniać! :D
ja jak padnę to tracę ,też sporo skilla -.- przyzwyczailiście się już do tej nudnej tibi gdzie to wszyscy mają 60+mlvl :D

Punkty Nauki o dziwo są bardzo fajne ,na samym początku myślałem ,że to nie wypali ;D ale teraz jak już się wkręciłem w Altaronika to muszę przyznać ,że są zajedwabiste :P
seya jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin