Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-07-15, 12:17   #11
Bajceps
 
Avatar Bajceps
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 27
Domyślnie

Nadal uważam, że 300md to nie dużo. Możesz iść na misie, plastry miodu 10md/szt, łapy z tego co pamiętam 12md. I po problemie.
Jeśli chodzi o subprofesje dla wyspiarzy to raczej mnie nie zrozumiałeś. ;)
Napisałem to by pokazać, że zaraz będziesz chciał z tego zrobić drugiego maina. Nie ma sensu tego rozwijać, bo tak jak Psimgoth napisał, to jest tylko przejściówka. Szukasz prawdziwej gry to idź na maina.

A Arkon nie przeciągnął mnie na żadną ciemną stronę. Jeśli już to na tą jasną i racjonalnie myślącą. ;D
__________________
18:42 Cixis: na abi leza kilofy ale nie moge ich podniesc
18:43 Lazoor'ek: Z kilofem jak z excaliburem, byle pizda nie podniesie. :D
Bajceps jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-15, 12:26   #12
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Eloooo,
mam licor w paluszku lewej stopy.
Po upie nie ma sensu na nim grać i tak mówi to niegdyś zapalony stały wyspiarz :P
odkąd tu gram walka o licor skończyła się tylko na dodaniu kilku rzeczy na sprzedaż u zielarki, dodaniu początkowych questów za hajs i poprawieniu paru pierdół!
Przed upem słyszałem że mają być dodane nowe tereny na expa czy też potwory na licorze, niestety się to nie znalazło! Bez pnów nie ma gry, jest to męczarnia a żeby rozdać pny musisz zapłacić hajs.
Obczaj TO
Widzisz ile było propozycji? i tak pewnie o wiele więcej bo funkcja szukaj nie wynajdzie ci tu wszystkiego.
Nie masz o co walczyć, nie jeden taki był ;)
Leć do Neolith, tam będziesz się lepiej bawił i mogę się założyć że sprawi Ci to większą przyjemność!
To nie te czasy jak latałem grupką 10 osób po licorze i robiliśmy co się dało, wtedy aż była chęć żeby wbić ten 50 lvl.
Bardziej bym płakał nad usprawnieniem gry na dystans na archipelagu niż o takie pierdółki bo aktualnie nie opłaca się grac na licorze niczym innym niż 1h ;)
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 19:22   #13
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

dokładnie! Jedynym logicznym sposobem szybkiego wbicia poziomu to walka 1h.. a może za jakiś czas wprowadzą na liorze walkę 3h? :D kto wie... XD granie stałym i rozdawanie pnów w walkę dystansową automatycznie powoduje że "niszczysz" dosłownie swoją postać. No chyba że to Twój noob stały do bossów :) tylko przypominam 1 komputer = 1 gracz! :D
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 20:50   #14
tefendy
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: Przed komputerem WTF?
Postów: 32
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do tefendy
Domyślnie

Gdyby były punkty reputacji postawiłbym wam reputke, 2h tez da sie bic na licor (jeżeli ktoś jest na tyle wytrwały by z rozbójnika zlocić czekan (18 dmg) ale to jest nie opłacalne w porównaniu gladiusa/korbacza, (lub dual wielding z gladiusami) rzeczywiście, distance fighting na licorze to porażka. Jeśli kiedykolwiek powstanie takie coś jak gildia stałych wyspiarzy to może stworzyć jedną wspólną na Kochaw? przecież tam (jeśli wogóle stworzyliście taką wyspe) jest dużo miejsca do zagospodarowania (pewnie...) lub dodania nowych respów np tylko krasnoludy (bez szeregów chyba że tylko zejscie i 1 jest bo tak to bez potek się nie obejdzie [lub dodanego czaru leczenia])
tefendy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-15, 20:54   #15
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Jestem na tak z tym leczeniem, ale mam własną propozycję by zwiększyć loot z rozbójników bo leci tam tak dużo potek na waste a po 3-5 miedziaków na każdego! powinno się to zmienić, i czy admini patrzą na czary jakieś dla stałych?
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-15, 21:14   #16
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Ja mam propozycje taką, żeby na licor było leczenie, ale leczenie sojusznika, mlvl by sie wreszcie przydał do czegoś, a byłoby to wielce przydatne w team huntach.

Naturalnie takie leczenie miałoby moc potka licoryjskiego(?), na odpowiednim mlvl troche mocniejszą.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-15, 04:33   #17
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

rażel powiedz mi na co nam takie leczenie sojusznika, mało kto gra na licor w obecnych czasach i żeby nwm expić potrzebuje 10 lvl noobka który będzie mnie siochał? Non Profit, zwłaszcza jeśli mam jeszcze włóczniami rzucać które drogie w ciul są! wczoraj z psimem i dzikiem na 2x mlody smok i nic ;d tylko waste!
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-15, 06:30   #18
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Było by bardzo przydatne na wspólnych huntach na rozbójników/młodego smoka/pokraka. Nawet na minohell ;P

Spowodowałoby że gra party na licor byłaby przyjemniejsza i bardziej opłacalna niż samemy ;)
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-15, 06:34   #19
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

już jest opłacalna, ale gdybyś miał tawisa to każdy mógłby leczyć się samego za mniejszy koszt + miksty których na kochawie się nauczysz ;] / I jeśli jakiś MG to zobaczy to niech zrobi se 30 lvl stały wyspiarz i poproboje z 50 potkami mieć + z takiego expa, one w ogóle nie dają miedziaków 5-20 dostajesz? jak miksta to 50 minimum a na 1 rozboja z 2-3 idą...
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-15, 06:38   #20
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Nom, robie licor shootera to będe je orał przez płotek >.<

Ale powinny dawać troche więcej złota.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin