Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-09-15, 11:04   #21
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

No to ja się wypowiem
Dla mnie altaron jest nudny ponieważ znam całą mapę ,byłem na każdym expowisku,znam na pamięć prawie każde zadanie,byłem na 90% bossow,fabuła gry się zatrzymała.Jedyną rozrywką są akcję oraz niektóre bossy. Expiennie ciągle na tym samym jest nudne.Według mnie w altaronie brakuje expowisk w stylu wodniki /profany że trzeba pomyśleć żeby ram wejsc,katakumby chcesz wyjść musisz przejść cały resp ciężkich do zrobienia questow,system bossów jest idiotyczny wygląda to tak "chodźmy na borute najwyżej bloker padnie" według mnie jak pada bloker to nie ma że wszyscy wchodzą po schodkach/drabinie wyjście na bossy powino być bardziej przemyslane pada bloker= cały team.Tereny wokół neolith są zbyt bezpieczne podczas długiej wędrówki napotkamy się na 2 wściekłe lisy a powinno być tak że podczas zejscia z szlaku czeka nas smierc od mysmeni itp. To tyle mojej wypowiedzi sorry za błędy piszę z tf
@edit
Expowisku typu piaskowe,gargi są strasznie nudne chodzisz zaznaczasz i naciskasz jeden hotkey. Według mnie ciekawe są expowiska typu piromanci gdzie w każdym momencie można paść i trzeba trochę kombinować by przeżyć.

Ostatnio edytowane przez kacpinio1 ; 21-09-15 o 11:51
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 12:26   #22
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Noratl Zobacz post
ciekawych miejscówek jest sporo, tylko ludzie chcą takie na których wyciągną jeszcze więcej expa i kasy :)
Dobre sobie "SPORO MIEJSCÓWEK" To pozwolę przedstawić sobie to w liczbach.

Jeżeli masz graczy 30- 50 online to ilość miejsc do expa jest zajęta.
Raindar czyli kosciane koscieje necro + powierzchnia
cmentarz pod miastem
gorskie
czarnoksiężniki
hydry
profany
wiwerny zwykle i lodowe
orki
dicerosy
zywiolaki wszelkiej masci
przeszłość
Smoki na ankardi i w neolith
trole
chilery hrimy i szkwaly oraz wodniki
ABI wszelkiej masci
Gargi
diabliki
Przy liczbie graczy powyzej 50 osób TU NAPRAWDE niema tego za dużo

Powiedzmy sobie szczerze że 50 osob online to tak skromniuchna liczba że proszę was.

Teraz wyobraź sobie że gra 100 osób albo 150.
WSZYSTKO BYŁO BY ZAJĘTE łacznie z czerwiami na beka.

W ilości expowisk powiedzmy że jest ich sporo na obecny stan graczy online (czyli na stagnacje która jest)ale każdy gracz chce także explorować mapę (rozwijać się)gdyby powiększyć ja o kolejne tereny znacznie urozmaica to rozgrywkę.

Mam nadzieje że w przyszłosci doczekamy się nowych terenów np takiej tiquandy. Albo zao ? (przykład.)
W kwesti fabularnej ciągnął bym w stronę lepszych krasnali nowych obozów abi (rozwijającego poszerzającego się zła za granicami Neolitu)
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 12:42   #23
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

o cholerka, a ja tak kochałem graczy altaronu :< ale coż dather powiedział to chyba musze coś z tym zrobić :<<<<<
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 12:55   #24
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkon Zobacz post
o cholerka, a ja tak kochałem graczy altaronu :< ale coż dather powiedział to chyba musze coś z tym zrobić :<<<<<
Dather ? A to Tu Tylko ja się wypowiadam ? Tak jak mowie ja i inni, nie dość że brak czytania ze zrozumieniem to i opinie innych ludzi nie interesują "WASZ Mośći" żyj tam w swoim świecie oby jak najdalej od Altaronu.

Ps. Jak się widzi TAKĄ sztukę To ciężko zachować kulturę.

Dodatkowo Gracze piszą Twój nick z dużej zachowują się grzecznie w przeciwieństwie do Ciebie
irytujesz jak tylko masz sposobność i okazję a należysz do ludzi tworzących ten projekt ;/
Smutne.

Prośba masz coś takiego jak Edycja, Więc nie nabijaj postów bo potem nie każdy ma ochotę czytać tą słowną przepychankę.

Napisane jest co robisz w zakładce ludzi Tworzących Altaron. Gram tu parę Lat i nie Tylko ja mam zdanie że nic(niewiele) robisz, jeżeli jest inaczej pochwal się podziel wrzuć sreeny skad mamy wiedzieć ile mapek tworzysz ? Pochwal się może w oddzielnym temacie to ludzie zmienią zdanie. Sama Mapka bez niczego nie jest zakazana (chyba)

Ostatnio edytowane przez Dather ; 21-09-15 o 13:26 Powód: nabijanie postów przez Arkona
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 13:03   #25
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

yhm, sprostuje to dla ciebie, chodziło mi o twoje zdanie, ze mam zmienić podejście lub odejść ;d wybacz nieporozumienie.

poza tym skąd mozesz cokolwiek wiedzieć co ja robię : >

Ps. nie robi się spacji przed znakami interpunkcyjnymi. ;d

edycja #1
wiem o tym Panie Dather : ) miłego dnia :v
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 18:35   #26
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Z Arkona to Wy zejdźcie źli ludzie bo jest mapperem od niedawna, a już zrobił/przerobił parę respów i kilka na zapas na dalsze czasy. :< Takie kopiowanie Annihilatora/bohów z Tibii 1:1 nie jest fajne.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 18:41   #27
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Nowa propozycja dotycząca potworów

- Pirat
- Piromanta
-Czarny Korsarz

Gz widać jak znasz altaron i expowiska i nawet nie wiesz że Piromanta juz jest na altaronie;/
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 19:41   #28
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Arkon sie nienadaje. Wysyła mi screeny nowych miast, mdz cos a la ankrahmun, Liberty bay... Nie dość ze spoileruje to jeszcze wysyła pelny opis nowych questow. A Marek to juz calkowicie amator i tylko sprzedaje ziomków. Jedna biedna tisaya ten projekt ciągnie do przodu miliardem nowych grafik.

Co do budżetu to spoko. Altaron idzie wslad za tibia i wprowadzi w przyszłej latce 'ataron coin'. Wraz z nowym klientem (otc) projekt stanie sie juz projektem komercyjnym i będzie prawna możliwość wprowadzenia komercyjno-zlotowkowej waluty. Gracze będą mieli możliwość pozyskania niewielkich ilości z bossów, rządzie z potworów oraz z zadań w nowych lokacjach (2 miasta). Będzie można za nie przekupic urzędnik zajmującego sie prowadzeniem spisu ludności (dopisze nam status). Wstępnie wiadomo, ze oprócz tego będzie można za wczesniej opisane monety kupic ambitne wyposażenie u Urbana. Administracja bierze do serca ostatnie propozycje wiec będą to mdz 'buty szybkosci' które oprócz prędkości ruchu dodadzą brak możliwości sparaliżowania gracza. Istotna kwestia jest oczywiście fakt ze ów monety będzie dali sie zakupić za zlotowki, a pozostale opcje będą po prostu nieoplacalne.

Ostatnio edytowane przez kompromis ; 21-09-15 o 19:50
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 19:47   #29
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Z Arkona to Wy zejdźcie źli ludzie bo jest mapperem od niedawna, a już zrobił/przerobił parę respów i kilka na zapas na dalsze czasy. :< Takie kopiowanie Annihilatora/bohów z Tibii 1:1 nie jest fajne.
Aha dobre sobie "Od niedawna" Czyli od kiedy i ile zrobił i dlaczego akurat ten mistrz a nie ktoś inny ? bo mapperów nie brakuje. I do jego pracy raczej nikt zastrzerzeń niema(bo jej nie widać) o ile do sposobu bycia i traktowania ludzi więc jeżeli ktoś tu ma zejść z kogoś To Waszmość z Altarończyków (graczy) a nie na odwrót.
Hejt to może każdy Baran napisać. ( a z grona administracji to juz najpewniej)
Nie bohy i nie anihilator To niech waszmość zaproponuję coś innego.
Buty w które wklada się kamień i działaja 5 10 minut wiecej ? lub są ładowane przez npc bądz w inny sposób a może cos bardziej klimatycznego zdobyte z zadania jakiegoś nawiązującego do fabuły i ich sposób działania czasowy lub inny.

No zamiast anihilatora można cos innego zrobić Siupek na pewno podpowie on jest Przyjemny i ogarnięty chłopak. W przeciwieństwie do sami wiecie kogo.

AzresztąTaDyskusjaItakZmierzaDoNikąd
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-15, 21:05   #30
Smoczy Pogromca
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Postów: 25
Domyślnie

Popieram propozycje.
Więcej expów, lub zmienić aktualne, bo są takie gdzie nie ma ani xp-a ani profitu!

A najbardziej brakuje questów, które nie są statyczne a dynamiczne.
Smoczy Pogromca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin