Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby był reset postaci?
Tak, Jestem za 44 51.16%
NIE! jestem przeciw 42 48.84%
Głosujących: 86. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-07-11, 06:00   #11
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Cytat:
Napisał pamela1993 Zobacz post
Hahahaha JESTEM NA NIE !!! Altaron to nie OTS...żałosny temat...
Popieram w 100%
Wiked[KaZ] jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 07:42   #12
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie

Chytasz się już każdego sposobu żeby wrócić xd Zrób nowego chara i zapraszamy
Wanel Rost jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 08:07   #13
Zaothiel
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

Ja powiem Tylko tyle najwięcej graczy za restartem postaci to Ci co dopiero zaczynają gre. Proste pytanie po co wam ten restart ? Bo co teraz już się nie dacie rady wybić ? ^^ Pozatym według mnie to nie jest jakiś OTS na którym co 2 miesiące czy 3 będą restarty no sorry. Dużo graczy straciło mnóstwo czasu taki Np Jinkin , Waski na to żeby być najlepszymi a teraz wypowiadają się jakieś 40 lvl żeby zrobić restart dla mnie jest to zerowy pomysł.

Stanowczo jestem na NIE !
Zaothiel jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 09:08   #14
baster
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Jestem na NIE! Restart postaci nie wchodzi w gre! Wtedy Plan "jebać" B będzie niczym .
baster jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 09:11   #15
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Drodzy panowie to jest ots :) czemu to niby nie jest ots ? to jest ots jak każdy inny który kiedyś przestanie istnieć poprzez odejście ludzi i ten cały update nie uratuje tego serwera sami zobaczycie
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 09:27   #16
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Wg mnie na cofke jest teraz za późno. Administracja dała dupy bo reset powinien być po pierwszych crashach i kopiowaniu itemkach. Teraz to już bezsensu
makmej jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 09:30   #17
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

To jest OTS , może i zarąbisty ale ots.
Reset jest potrzebny żeby bylo więcej graczy , bo narazie powiewa pustką.
Magicdragon jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 09:37   #18
487596
 
Avatar 487596
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 56
Domyślnie

Jeżeli upadate nic nie da to reset charów będzie jedynym ratunkiem dla Altaronu.
487596 jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 10:11   #19
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Reset wkurzyłby wysokolevelowe postacie i w sumę wcale się nie dziwie. Myślę, że bardziej by to zaszkodziło, bo wiele osób które grają teraz zapewne by odeszło, gdyż zwyczajnie nie chciałoby im się wszystkiego wbijać od nowa.

Poza tym trzeba utrzymywać jakąś strukturę levelową serwera. Teraz są postacie niskolevelowe, średniolevelowe i największe koksy tego serwa, natomiast po resecie wszyscy zaczynali by od początku i to byłaby istna tragedia - zapchane początkowe wyspy, wszyscy expiliby w tych samych miejscach a to strasznie spowolniłoby levelowanie. Niektórzy teraz mówią, że mapa jest za mała, a co by było jakby wszyscy (dosłownie) rzucili się na te same respy?

Jeszcze jedna istotna sprawa, teraz da rade zrobić 30 level w 1.5 tygodnia bo sprzęt na wyższe poziomy jest wszechobecny co niesamowicie ułatwia expienie. Po resecie natomiast byłby to spory problem bo nikt lepszych itemków by po prostu nie miał, a nawet jakby po jakimś czasie się pojawiły to z pewnością bardzo przebijały teraźniejsze ceny.

Mam mały poziom, bo gram mało a że szanuję swój czas to z pewnością nie rozpocząłbym gry od nowa, przynajmniej w początkowym stadium serwera po resecie. Myślę, że takich ludzi jak ja jest cała masa - i zapewne część z nich ma wysokie poziomy. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę wszystkie konsekwencje resetu a to wcale nie maluje się tak kolorowo. Bo niby w czym to by było lepsze dla ogółu? Jedynie w tym, że nie byłby wykształcony organ władzy na serwerze. Moim zdaniem pozostałe rzeczy (które wyżej wymieniłem) są minusami, tak więc zdecydowanie jestem na nie. Poza tym myślę, że to (reset) i tak wcale nie będzie brane pod uwagę. Jednak na wszelki wypadek wolę zająć jakieś stanowisko w tej sprawie.
Siupek jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 10:28   #20
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

@UP nie grałeś od początku to nie wiesz jak na początku było super ;P
makmej jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin