Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Wybierz swoją opinię
Jestem za staminą. 2 22.22%
Jestem za bossami. 0 0%
Jestem za obojgiem propozycji. 2 22.22%
Nie podoba mi się. Unsub, unlike, JD 5 55.56%
Głosujących: 9. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-22, 22:56   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Stamina, Bossy - Sezonowy, Global

1. Stamina

Jeżeli nie chcecie, a raczej nie - zobaczyć 100 lvli po tygodniu na nadchodzącym globalu, gdzie exp będzie x1, to wypadałoby to wprowadzić. Same nerfy nie pomogą. Również takową można by wprowadzić już na sezonowy.

Proponuję 42 godziny. Stamina ładuje się tylko wtedy, gdy jesteś wylogowany albo w strefie ochronnej. Niestety jest to wymagane, ze względu na to:

1. Taki mag poświęca conajmniej godzinę na zrobienie pocisków na 2 refille i na połączenie ich w kostce.
2. Ma to również wpływ na inne profesje, które robią sobie inne runy na zapas czy dzielą loota po th albo go sprzedają do różnych npc rozsianych na całej mapie.
3. Ma to wpływ na handel bo ludzię będą wylogowywać, by naładować staminę, a to znaczy podwójne combo czyli mniej ludzi zalogowanych i zdolnych do handlu.

I nie tylko. Piszę tego posta na szybko.

2. Bossy

Jak patrze ile ludzię mają setów na cpvp po tych kilku latach i po jakiej śmiesznej cenie teraz są, to oczywistym faktem jest, że global długo nie postoi. Pamiętajmy, że dodano skrzynki i nowe itemy do większej ilości bossów.

Proponowałbym, żeby skrzynki z bossów na GLOBALU leciały o połowę rzadziej, a nawet jeszcze rzadziej. Zrekompensowałbym to powrotem do systemu 3 wnęk. Natomiast przedmioty 3 wnękowe wypadałyby rzadziej niż kiedyś. Byłby to rarytas wsród rarytasów, ni?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 23:02   #2
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Jak patrze ile ludzię mają setów na cpvp po tych kilku latach i po jakiej śmiesznej cenie teraz są, to oczywistym faktem jest, że global długo nie postoi. Pamiętajmy, że dodano skrzynki i nowe itemy do większej ilości bossów.
Przecież jak nas tam grało 20, góra 30 w latach 2019-2020, to nic dziwnego, że każdy poskładał sobie po 2 sety chaosu/przeklęte, a reszta jest zapychaczami, WOW.

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Proponowałbym, żeby skrzynki z bossów na GLOBALU leciały o połowę rzadziej, a nawet jeszcze rzadziej. Zrekompensowałbym to powrotem do systemu 3 wnęk. Natomiast przedmioty 3 wnękowe wypadałyby rzadziej niż kiedyś. Byłby to rarytas wsród rarytasów, ni?
XDDDDD

jeszcze runy 125%, hp potworów -50% i sety 36%, na pewno to pomoże w balansie, szczerze mówiąc, wg mnie obecna edycja na cpvp (pve) jest najmniej zepsuta w historii
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 23:04   #3
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Przecież jak nas tam grało 20, góra 30 w latach 2019-2020, to nic dziwnego, że każdy poskładał sobie po 2 sety chaosu/przeklęte, a reszta jest zapychaczami, WOW.


XDDDDD

jeszcze runy 125%, hp potworów -50% i sety 36%, na pewno to pomoże w balansie, szczerze mówiąc, wg mnie obecna edycja na cpvp (pve) jest najmniej zepsuta w historii
Ta szuja tam grał miesiąc i ma 6 setów.

Jeżeli % będzie wyjątkowo niski, to dany 3 wnękowy set sobie złożysz gdy skończysz 15 lat, czyli za dobre 8 lat.


Ogólnie nie wypowiadajcie się o bossach, których przez czas, przez który będą grały pvp teamy nawet nie zobaczycie XD
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 23:08   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Ta szuja tam grał miesiąc i ma 6 setów.
No wróciłem na cpvp jakoś w październiku i do grudnia nawet 1 seta chaosu nie udało mi się skompletować, 6 setów w miesiąc to na pewno nie z samych skrzynek.

Cytat:
Ogólnie nie wypowiadajcie się o bossach, których przez czas, przez który będą grały pvp teamy nawet nie zobaczycie XD
Nie widzę powodu, dla którego miałbym iść na cpvp2, po co mam drugi raz przechodzić to samo? Czekam na kontent lepszy niż klasztor.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 04:38   #5
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

1.
No shit, stay away from stamina my friend.

Nie dla staminy, zostawic jak jest. Nie masz czasu na gre? To nie graj. Proste.

2.

Chyba zartujesz, zrobcie dodatkowy server z takimi propozycjami, ciekawe co by z tego wyszlo.

Jedyne co bym zmienil to delikatnie itemy w skrzynkach z danych bossow, dodalbym skrzynki do slabych bossow, brakuje wielu srednich itemow ktore mozna by wydropic z dobrym bonusem a ze skrzynek latwiej o bonus. I dodalbym minimalne roznice w dystrybucji itemow ze skrzynek, tak zeby byla minimalnie mniejsza szansa na lepsze itemki a minimalnie wieksza na reszte. Np mamy 5 itemow ze skrzynki to teoretycznie najlepszy moglby miec 15% a reszta wiecej (16-25%).

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Jak patrze ile ludzię mają setów na cpvp po tych kilku latach i po jakiej śmiesznej cenie teraz są
Smieszna cena itemkow na cpvp? Czekaj, bo nie rozumiem. Piszesz ze jest duzo setow i masz na mysli ze sa one za drogo czy za tanio? Bo jak za tanio, to raczej nie. Ile macie takich setow 2wn na sezonie? A ile macie tam talarow? Z tego co widze to wszystko jest tam bardzo tanie. Czy placicie setki talarow za pelne 2wn sety? Bo szczerze nie wiem a jestem ciekaw. A jak za drogo na cpvp to chyba wszystko jest jasne, talary malo warte kiedy ich nazbierales a potrzebujesz przedmiotow ktore spadaja raz na miesiac/pol roku.

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Ta szuja tam grał miesiąc i ma 6 setów.
Miesiac 6 setow? Ale 6 pelnych setow 2wn tak? To chyba ktos mu je dal czy cos w tym stylu. Bzdura i tyle, ciezko bedzie po 1 pelnym z kazdego setu skompletowac w miesiac a co dopiero 6 konkretnych np 6 swietych nie wspominajac nawet o chaosu.

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Zrekompensowałbym to powrotem do systemu 3 wnęk. Natomiast przedmioty 3 wnękowe wypadałyby rzadziej niż kiedyś
Mimo ze nigdy nie doswiadczylem gry z max skillami i 36% setem majac -50% hp mobow (na npvp wbilem 212 lvl majac 12% ataku mroku w 2 itemkach 2wn oraz wbijajac 170 dista za pn przed jego wylaczeniem) to jestem ciekaw (ale tylko ciekaw bo przynajmniej na cpvp nie mozna teraz po latach tak ulatwic gry kiedy byla ona trudniejsza) jakby ta gra wtedy wygladala. Przede wszystkim wiekszy exp sie krecilo i majac set 36% oraz top skille wiekszosc respow nie wyrabialo jak wszystko padalo na 2-3 hity. Wtedy bylo zbyt latwo grajac samemu a co dopiero w th. Sporo zmian przeprowadzono w ciagu ostatnich 5 lat teraz jest to inna gra.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 08:41   #6
Kierka1234567890
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
1.
No shit, stay away from stamina my friend.

Nie dla staminy, zostawic jak jest. Nie masz czasu na gre? To nie graj. Proste.

Póki co większego hipokryty na forum w ostatnim czasie nie widziałem. Kolego, dajesz propozycje w innym poście dodania npc na wymiane składników alchemicznych, bo nie ma ludzi do zbierania itemków. To polecę Twoim tekstem " Nie masz czasu na gre? To nie graj. Proste. "

Pozdrawiam
Kierka1234567890 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin