Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-22, 15:29   #11
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

przestancie skwierczec boli was sukces wielkich czerwii altaronskich co?
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 15:52   #12
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Boli mnie przyszłość Polskiego narodu, oraz chce zmotywować niektórych graczy do osiągnięcia sukcesu w życiu. Jeśli sukcesem jest dla Ciebie granie jako non anon i jedyne co osiągnąłeś to długo siedziałeś na stołku, to naszym obowiązkiem jako ludzi jest Ci pomóc. Po prostu jako kolega się martwię.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 17:22   #13
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Hejterzy nie dają sie wyekspić xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 17:37   #14
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Boli mnie przyszłość Polskiego narodu, oraz chce zmotywować niektórych graczy do osiągnięcia sukcesu w życiu. Jeśli sukcesem jest dla Ciebie granie jako non anon i jedyne co osiągnąłeś to długo siedziałeś na stołku, to naszym obowiązkiem jako ludzi jest Ci pomóc. Po prostu jako kolega się martwię.
boli cie ze w miesiac sa takie lvle jaki ty wbiles w 3 miesiace na solo serverze


eSSSSSSSSSSSa
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 17:49   #15
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
boli cie ze w miesiac sa takie lvle jaki ty wbiles w 3 miesiace na solo serverze


eSSSSSSSSSSSa
Zdiagnozowanie zespołu Aspergera u osoby dorosłej może być problematyczne, a ze względu na zbieżność pewnych objawów może zostać postawione inne rozpoznanie psychiatryczne. Zespół Aspergera u dorosłych daje podobne objawy jak u dzieci, mogę się one jednak manifestować w inny sposób. Objawy te to najczęściej:

-problemy z nawiązywaniem nowych znajomości oraz podtrzymywaniem starych,
-posiadanie nietypowego hobby (najczęściej odnoszące się do nauk ścisłych),
brak umiejętności podtrzymywania rozmowy,

-zaburzenia pamięci proceduralnej (problemy z odruchowym wykonywaniem zwykłych czynności, np. ubieraniem się),
-zaburzenia obsesyjno-kompulsywne – charakteryzujące się, np. częstym myciem rąk czy obsesyjnym liczeniem zgromadzonych przedmiotów,
rytualizacja zachowań,

-nieprawidłowe odbieranie bodźców zmysłowych (występuje na pewno rzadziej niż u osób z autyzmem),
-nietypowe nawyki żywieniowe (np. jadłowstręt psychiczny), które mogą prowadzić do niskiej wagi ciała,
-agresja – objaw trudny do oceny, nie jest on typowy dla zespołu Aspergera (występuje również u dzieci).

Dorośli z Aspergerem mogą cierpieć też na różne współtowarzyszące zaburzenia, w tym depresję, manię, zaburzenia lękowe czy schizofrenię.

Poczytaj trochę o zaburzeniach zespołu Aspergera i o upośledzeniu umiejętności społecznych. Jeśli nie widzisz w swoim zachowaniu wyżej wymienionych zaburzeń to może ze na jest coś nie tak. Chce Ci jedynie pomóc ze względu na dawną przyjaźń.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 17:55   #16
masnyben
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 27
Domyślnie

Cześć,
widzę, że u niektórych post wywołał sporo emocji nadając tematowi rozpędu.

Oczywiście proszę go traktować półżartem/półserio.

Brak staminy w Altaronie połączony z balansem respów Kogar i szczyptą pomocy jednego z doradców sprawił, że serwer wygląda tak, jak pierwsza edycja po bugu z klonowaniem talarów - a to tylko górskie orki.

Dotarliśmy tam dopiero po nerfie, gdzie wykręcane jest 1.8kk/h na proficie i looci się jedne z najrzadszych itemów (XD). Nawet nie chcę znać cyfr sprzed 'rebalansu'.

Chcę mimo wszystko pogratulować Westowi, który jako doradca projektu non-profit, postanowił, że zamiast poinformować administrację o problemach będzie abusował spawn'y, co do których miał 'doradzić'. Wycenił swój udział w projekcie na 400 talarów na balkonie domku na serwerze sezonowym. Urodziłeś się chyba w blue robe.

Prawdziwym problemem jest brak balansu spotów z podziałem na
- szybkie zdobywanie doświadczenia / strata pieniędzy
- wolne zdobywanie doświadczenia / zarobek
- zdobywanie rare-itemów / waste lub profit w zależności od sukcesu
masnyben jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 18:08   #17
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Temat orków dokładnie opisuje w innym poście, dołącz się tam do dyskusji bo masz szerokie spektrum wiedzy z tego tematu +1
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 18:10   #18
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Widzę, że muszę się odnieść, bo jako jedna osoba z Westem odkrywaliśmy respy. Powiem tak, pierwszego dnia jak znaleźliśmy orki, to tego samego dnia informacja poszła do administracji, w porównaniu do Fafki, który na tym spocie był wcześniej. Wszystkie misje wykonywaliśmy wspólnie szukając różnych rzeczy. Byłem osoba utrzymująca wyprawy westa, i zaufaj mi nie było łatwe zadanie. Godziny przesiedziałem na złotych szkielecicach. Nasze talary wzięły się z wodników z mojego 7h hunta z Ickiem. W dniu w którym odkryliśmy abusowane Skarabeusze, również poszedł nerf. Chociaż dziwnym trafem od tygodnia już ktoś tam zdobywał siano. Pierwszego dnia jak expilismy na orczycach górskich spadły nam dwie tizony z jednego moba, zostało to od razu zgłoszone.

Pozdrawiam

Edit: dodam, że wszystko co zostało przez nas odkryte było publikowane na discordzie HTG, do którego ma dostępu sporo osób :)
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 18:27   #19
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Chwila chwila, a to talary nie są z ekstraktow z pajeczyn, ktore West abusuje zamiast zglosic?

Rowniez chcialbym pogratulowac, tym razem Altrelowi, ze po przyjeciu posady jako PR servera, mimo staran i przegladania plikow gry, nie pofatygowal sie, by zobaczyc, ze wartosci wyczytane z plikow nie przekladaja sie na rzeczywiste combo wielu zmiennych.

Changelogi bede dalej wstawial na kolanie, dalej beda lepsze od tego jak Wy realizujecie balans kogaru.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 18:29   #20
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Chwila chwila, a to talary nie są z ekstraktow z pajeczyn, ktore West abusuje zamiast zglosic?
Jest taki błąd, a my o tym nie wiemy? I ickowi sprzedawaliśmy pajeczyny? No pięknie.
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin