Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-03-14, 15:17   #1
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie Domki

Znowu jest za mało domków, trzeba będzie wybudować nowe osiedle. A może czas założyć nową wioskę gdzieś w odległych krainach?
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 24-03-14, 15:39   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Myślę, że ograniczenie możliwości posiada 1 domu na 1 koncie prędzej rozwiąże ten problem. Wielu Graczy wykupuje po kilka domostw.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 24-03-14, 15:45   #3
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Myślę, że ograniczenie możliwości posiada 1 domu na 1 koncie prędzej rozwiąże ten problem. Wielu Graczy wykupuje po kilka domostw.
Wiesz bo licytacje są długie i licytuje się parę domków naraz. Proponuję też skrócić czas licytacjii. Długi wcale nie jest potrzebny. Ale mimo wszystko trochę dużych domków by się przydało.
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 24-03-14, 15:50   #4
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

O tak, jeden domek = jedno konto + zwiększenie cen za KUPNO (nie czynsz) poprawi sytuację i sprawi, że własne cztery kąty staną się czymś bardziej prestiżowym. Ewentualnie zmniejszenie czasu licytacji.
Obles jest nieaktywny  
Stare 24-03-14, 16:00   #5
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
O tak, jeden domek = jedno konto + zwiększenie cen za KUPNO (nie czynsz) poprawi sytuację i sprawi, że własne cztery kąty staną się czymś bardziej prestiżowym. Ewentualnie zmniejszenie czasu licytacji.
Czy ja wiem czy za kupno więcej kasy pomoże hmh. Każdy i tak musi posiadać 1 domek żeby spać, czyli jaka kasa by nie było to i tak ten domek kupi ;p

Nie no teraz więcej graczy gra. To chyba plus, także trzeba brać się za budowę nowych osiedli.
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 24-03-14, 16:16   #6
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Domki kupuje się tylko do spania, pochwalenia się swoimi kosztownościami jak i również "drugim depo". Jeśli ograniczenie zostanie wprowadzone to proszę pomyśleć nad zwiększeniem ilości łóżek w domkach. Niestety to posunięcie "pomniejszy" liczbę sqm domków a tym samym dany gracz już nie będzie się mógł np pochwalić "Talarami" albo ekwipunkiem. Rozwiązanie ograniczenia posiadania domku na jedno konto jest wg mnie krzywdzące dla graczy, który płacą za grę a nawet nie "wyśpią" drugiej postaci, albo nie pochwalą się swoim niezliczonym eq przed innymi graczami . Rozwiązanie może i zmniejszy liczbę posiadanych domów ale tylko chwilowo. W tej chwili high lvl-e mają i tak więcej niż jedno konto i depo pełne talarów więc i tak kupią ten drugi domek i tak. Jest to tylko kolejne utrudnienie dla tych graczy.

Tylko nad liczba wolno stojących domków jak wspomniał Mlody Gniewny rozwiążę sprawę z ich brakiem. Każde uproszczone rozwiązanie sprawi kombinatorstwo i utrudnienia w grze.

Pozdrawiam
Kubush jest nieaktywny  
Stare 24-03-14, 16:26   #7
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Generalnie kubush ma racje. Ja mam np. 3 postacie które chciałbym położyć do łóżka. No a 1dom-1konto stworzy problem. Trzeba będzie prędzej czy pozniej te domki i tak zrobić. Jakby nie patrzeć graczy przybyło.
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 24-03-14, 17:49   #8
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

Nowe miasto i tyle po co sobie utrudniać
wejnos jest nieaktywny  
Stare 24-03-14, 18:29   #9
Wladzio
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 36
Domyślnie

Proponuję usunięcie łóżek i danie wolnej ręki w tej sprawie .
Niech każdy sobie sam zadecyduje czy chce mieć domek zawalony łóżkami czy chce mieć wolne sqm.
Albo dodajcie łóżka/materace u Npc które po kilku dniach będą znikały z domku.
Wladzio jest nieaktywny  
Stare 26-03-14, 13:45   #10
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

Dobrze że gracze mogą mieć kilka domków, przynajmniej nie świecą pustkami. I tak jest kilka wolnych, ja prędzej proponowałbym niektóre bardzo małe połączyć w 1 np w gospodzie na południu. Prawie wszystkie są puste.
sawyerknw jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin