Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-11-11, 10:59   #401
Verdil
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 13
Domyślnie

odemnie by gralo z 40 typa gdyby nie secrum i collegium
Verdil jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 11:04   #402
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Ja znam kilku co też czekają na non-pvp jak i kilku rl ziomków by sie znalazło co grają tylko na nopvp ogołem z 10 ziomków odemnie by grało.
Ghall3 jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 11:10   #403
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Wolałbym jednego normalnego człowieka na serwerze niż was, i waszych kolegów
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 19:02   #404
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał Verdil Zobacz post
odemnie by gralo z 40 typa gdyby nie secrum i collegium
verdil taki kozak wes te swoje foxhundy i grajcie tutaj pro ogary
anat123 jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 20:28   #405
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

zapraszam na Licor ;) tam pvp nie ma no tak ale wy wolicie grac w "exp - depo - exp "

placzcie dalej kazdy wiedzial ze jest tu pvp jak przychodzil a teraz macie problem. Jest was tylu ze jakbyscie sie zjednoczyli to byscie pogromili te 2 gildie co was tak nekaja. Zrobcie pospolite ruszenie ;>
Attax jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 21:04   #406
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Dziwi mnie to , że w większości przypadków gracze lubiący serwery PVP próbują (czy świadomie czy podświadomie) narzucić graczom lubiących NON-PVP swój styl gry.
Przecież to nie ma sensu! To jak z życiem, każdy ma swój światopogląd , swoje racje itp.
Mówiłem to setki razy że ja lubię non-pvp , to mój styl , lubię expić, wracać do dp i znów expić bez obawy że padnę od gracza. Ty lubisz się zabijać , lubisz wojny w tibi jest to twój styl gry.
Rozumiesz?

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 01-11-11 o 21:11
Ghall3 jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 22:00   #407
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ghall3 Zobacz post
Dziwi mnie to , że w większości przypadków gracze lubiący serwery PVP próbują (czy świadomie czy podświadomie) narzucić graczom lubiących NON-PVP swój styl gry.
Przecież to nie ma sensu! To jak z życiem, każdy ma swój światopogląd , swoje racje itp.
Mówiłem to setki razy że ja lubię non-pvp , to mój styl , lubię expić, wracać do dp i znów expić bez obawy że padnę od gracza. Ty lubisz się zabijać , lubisz wojny w tibi jest to twój styl gry.
Rozumiesz?


Ghall ja gram na Licorze bo lubie NON-PVP. I rozumiem wszystkich tych którzy nie chca grac na PvP bo jak kazdy z was wie tu nie nabija sie lvli w minuty tylko w godziny lub w dni zalezy kto ile ma wolnego czasu jak expi i gdzie itp itd. I teraz Ci ktorzy nie lubia pvp po przez zly dzien jakiegoś hlvla moga stracic cos najcenniejszego ;p swoj czas.

Ale co do expienia to "sram" na te expienie ja podziekowalem juz dawno za wielogodzinne expienie dla jednego lvlu ktory da mi 10 zycia i 15 many xD sorry! ale to nie dla mnie nawet jak nabijamy 20 lvli co dam daje 200hp+ to i tak to gowno daje w tej calej grze dlatego zastanowcie sie 666 razy co robicie ze swoim wolnym czasem. Ja bym raczej stawial na zwiedzanie zagadkowych miejsc stworzonych przez tworcow niz na skupianiu sie przez 10 godzin przy biciu jednego tak samo chodzacego potworka.

Pozdrowienia z Licoru ;d
Attax jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 22:00   #408
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

W sumie najciekawsza jest świadomość że w każdej chwili możesz dostać w du** i stracić cało lub nawet kilkudniowy dorobek. Bez tego robi się jakoś monotonnie. Ale jak tam kto woli.
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 22:09   #409
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał adamo199412 Zobacz post
W sumie najciekawsza jest świadomość że w każdej chwili możesz dostać w du** i stracić cało lub nawet kilkudniowy dorobek. Bez tego robi się jakoś monotonnie. Ale jak tam kto woli.
Wiesz jak lubisz tracic to postaw na gieldzie ;D wybierz sobie jakies akcje Grecji czy cos :P

Nie ktorzy ta gre traktuja zbyt emocjonalnie nie mowie tutaj ze ktorys z was trzyma obok siebie taboret czy cos ale jeden straci 10 lvli i ma to w pompce a ktos inny straci 1 lvl wypadnie mu jakas zbroja na ktora pracowal przez tydzien i sie zalamuje ze stracil tydzien zycia.

Uwazam ze rozlam altaronu na 2 serwery to zabojstwo serwera chyba ze siedzi tu 1000 osob to looz :P jedyna opcja jaka przewiduje to wprowadzenie systemu ktory by ograniczyl pvp czyli Optional PvP.
Attax jest nieaktywny  
Stare 02-11-11, 10:58   #410
Maikel
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Nie ktorzy ta gre traktuja zbyt emocjonalnie nie mowie tutaj ze ktorys z was trzyma obok siebie taboret czy cos ale jeden straci 10 lvli i ma to w pompce a ktos inny straci 1 lvl wypadnie mu jakas zbroja na ktora pracowal przez tydzien i sie zalamuje ze stracil tydzien zycia.
Święta prawda.. :confused:

Rozumiem, że ktoś może nie lubić PVP, ale przychodząc tutaj musiał liczyć się z tym, że te PVP jest i będzie. Drugi server - pomysł nie najgorszy, gdyby nie fakt, że ludzi gra mało.
Maikel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin