Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-02-12, 12:23   #1
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie Ciekawe propozycje

Długo myślałem nad zmianami które można wprowadzić do świata Altaronu , i uznałem , że dobrym pomysłem było by powiększenie Abitańskich obozów. Wg mnie powinniście dodać nowe jednostki Abitańczyków , które sprawią problem nawet graczom z wysokimi poziomami. Takowe jednostki można było by znaleźć w twierdzach , bądź cytadelach najeźdźców. Gdy wprowadzimy już takowe jednostki można pomyśleć nad atakiem na Neolith, mogli by też podbić jedną z osad którą będziemy ratować.I dlaczego nasi dowódcy mają patrzeć jak abitańczycy szykują się na nas?! Można przecież też zrobić możliwość pomocy ludziom z jednej wysp lub ziem ze wschodu ,które utraciliśmy podczas wojny, ale z pewnością na dyplomacji się nie skończy i będzie czekać nas ciężka walka o odzyskanie utraconych ziem. Można też udoskonalić zadnia w mieście , bo niby dlaczego gracz ,który regularnie wykonuje zadania ma mieć takie same korzyści ,jak osoba która robi to pierwszy raz? W związku z tym można wprowadzić system punktowy ,a punkty można było by wymieniać na doświadczenie dostosowane do poziomu gracza ,pieniądze czy też możliwość stoczenia walki z bossem ,który pozostawiał by ciekawe przedmioty. Wybiegając dalej w przyszłość można by zrobić zadania w mieście na tej samej zasadzie wspierając rozwój miasta. Jest jeszcze sprawa npc u którego można sprzedawać zwoje. Ja i na pewno wielu innych graczy , uważamy ,że to nie w porządku ,aby ktoś kto zaczął grę później nie miał możliwości zrobienia tego zadania i sprzedawania tych przedmiotów. Jak na razie jesteśmy zdani na kogoś kto zwykle bierze za to kosmiczną prowizję i po prostu nie opłaca nam się sprzedawanie zwojów takim ludziom. Na eventy doskonale nadają się ozdoby ,ale nie takie ważne i liczące się w rozgrywce rzeczy jak to. To chyba było by na tyle ,jeśli rada się zgodzi rozwinę moje pomysły ,mam też kilka ciekawych propozycji co do zadań.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 22-07-12 o 20:15
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 05-02-12, 12:36   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Zadanie związane ze sprzedawaniem zwojów - (dostępne raz w roku przez tydzień w okolicach Halloween).

Odbijanie osad wiązałoby się z wprowadzeniem mapy politycznej, która byłaby inna dla każdego z serverów, zależnie od tego ile by dany server terenów zdobył/utracił - (najazdy w celu ponownego zajęcia danego obszaru).

Pomysły fajne, ale niemożliwe do zrealizowania na chwilę obecną, gdy ograniczają nas możliwości silnika. Będziemy dążyć do postawienia nacisku głównie na wątek wojny.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 05-02-12, 12:56   #3
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Niektóre można zrealizować.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 05-02-12, 17:37   #4
Deneb
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kraków
Postów: 9
Domyślnie

coś takiego zwiększyłoby klimat,wojna naprawdę by się toczyła.tylko solidne nagrody za walkę o wolność altaronu,żeby zachęcić graczy,wysokie lvle także.i dla tych ostatnich nowe rodzaje abitańskiej hołoty do koszenia,z większą ilością hp,expa i loota oczywiście.
Deneb jest nieaktywny  
Stare 05-02-12, 19:03   #5
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

też jestem za rozwinięciem tematu wojny z abitańskim najeźdźcą, bo po to nasza postać przybyła z archipelagu licor.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 05-02-12, 21:37   #6
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

no dokładnie klimat albitanczyków występuję tylko w paru epizodach naszej przygody, fajnie by bylo np zabic ich wodza czy tez jakąś ich wysoką rade czy cos w tym stylu. Powojować o albitańskie eq - jakies specjalne bronie miotane , ostre topory i miecze oraz sękate laski pełne energi ; )
Attax jest nieaktywny  
Stare 25-02-12, 18:14   #7
pozer89
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 9
Domyślnie jestem za

Silnik może nie radzi wszystkich elementów, które wymienił Analogs, ale chyba można wprowadzić ataki abitańskich to chyba da rade pociągnąć na tym co macie.
pozer89 jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 14:07   #8
Thorgerder
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Kołobrzeg
Postów: 8
Domyślnie

Odnośnie najazdów abitanczyków popieram, urozmaiciło by to trochę grę, odnośnie możliwości sprzedaży zwojów, czy górskich kryształów, to zadanie powinno być dostępne przez cały czas gry, a nie raz w roku. Osoby co dopiero niedawno zaczęły przygodę z Altaronem, czy powróciły do gry po wielu miesiącach przerwy muszą czekać wiele miesięcy, albo szukać chętnych którzy by im sprzedali.
Thorgerder jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin