Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-02-18, 11:19   #1
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Eh. Kiedys slyszalem ze rycek 2h nie da rady bloczyc gargow, bagiennych i bossow. Oszukal mnie Mervakis...
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-18, 11:35   #2
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał kompromis Zobacz post
Eh. Kiedys slyszalem ze rycek 2h nie da rady bloczyc gargow, bagiennych i bossow. Oszukal mnie Mervakis...
tak szczerze co ma pies do jeża? nawet mag bloknie bossy na APO. Robisz to wojem bo po prostu ma HP i nic więcej.

Pomijam fakt ze na tym serverze nie działa w żaden sposób tarcza wiec nie wiem kto miałby blokować cokolwiek na tym serwerze;)
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-18, 16:48   #3
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
da się znerfic jeszcze atak wojowi? TO JEST KURWA WYKONALNE? a ja myślałem ze jesteśmy już na samym dole.
Makon co poradzić masz poziom jaki masz i im się wydaje że masz nie wiadomo jaki EXP/h. Może i masz nienajgorszy ale to jest żałosne jak Zwiadek bije na tym samym poziomie tak samo mocno jak rycerz z miecza z tą różnicą że Zwiadek z dystansu a Rycek w Zwarciu. Jedyna możliwość expienia na niższych poziomach (choć absurdalna jak dla rycka bo magia) haper rago została niesamowicie obniżona. A już zupełny absurd biłem wczoraj z ręki Żywiołaki Energii. Próbowałem z Lodu (niby wrażliwe) i na full Ataku biłem po 30-50 a obrywałem po 150. Próba z Ziemi to samo. I znowu misje wyczyściłem z haper rago po 200.
Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
tak szczerze co ma pies do jeża? nawet mag bloknie bossy na APO. Robisz to wojem bo po prostu ma HP i nic więcej.
Pomijam fakt ze na tym serverze nie działa w żaden sposób tarcza wiec nie wiem kto miałby blokować cokolwiek na tym serwerze;)
Wybrałem Woja żeby sobie spokojnie pograć że nie pada szybko a tu
Dwa mocniejsze moby do tego Żuczek i hp leciii Normalnie KOMEDIA.
Ogólnie mam wrażenie że mój niby BLOKER strasznie „miętki” jest
A tu piszą !
Cytat:
Napisał kompromis Zobacz post
Bufujac atak blokera trzeba nerfic jego obrone. Balans musi zostac zachowany.
Grałeś teraz blokerem ? Spróbuj ! Zrób 90 lvl wytrenuj obrone i atak na 115 i spróbuj pójść solo np na Żywiołkai Ziemi zobaczysz jak obrywasz, a jak bijesz. Bez czarów możesz mieć czasem problem z jednym sam na sam Taka to ta twoja obrona. (pomijam tu zupełnie umiejętność gry). Mówię o zwykłym teście sam na sam po skosie.

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Zbufowac woja ahahah, znerfic chciałeś powiedzieć . . .
Nie grają profesjami mają jakieś wyobrażenia i tylko by nerfili i nerfili a może sobie myślenie ZBUFUJCIE bo to jest już nudne.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 20-02-18 o 17:03
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-18, 17:49   #4
Grael
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
uśmiech

@up

w sumie mądre słowa i dużo racji ma kolega.

No i po raz setny piszemy, że jak Administracja nie weźmie się w garść to chuja dostaną a nie więcej graczy. Może by tak spróbować robić grę pod właśnie tych graczy a nie pod siebie? Więcej ankiet, tematy na forum itp itd i Altaron mógłby wrócić do lat świetności. A teraz? Teraz gra garstka graczy a jest ich coraz mniej (zapewne część powróci zobaczyć wielką aktualizajcę, no ale na jak długo? tydzień? miesiąc?) "Gra" ma sprawiać przyjemność i dawać frajde a nie wku*wiać bo sie gra dupną postacią i jest więcej zdenerwowania niż przyjemności. Nie ma co pisać co źle a co dobrze bo każdy ma swoje zdanie i było w pizdu tematów ale Admini nas zlewają bla bla pierdu pierdu. Naprawdę nie rozumiem co stoi na przeszkodzie aby ta gra znowu była zajebista tak jak kiedyś ( rzecz jasna nowe aktualizacje są spoko i sam się doczekać nie mogę no ale jak tak dalej będzie to obczaje ją i tyle z tej gry) . To jedyna gra która ma niepowtarzalny jak nigdzie indziej klimat. No nie wiem, jakiś sabotaż czy co?

Rozumiem, że nowa gra czy coś tam no ale ja sam bym nawet za free coś tu pogrzebał/pomógł aby Altaron dalej był, i chyba znalazło by się kilka osób które bezinteresownie mogły by ogarniać temat. Ja sie nie znam kompletnie także.
Pomysłów jest od groma, zacznijcie słuchać, robić a nawet werbować typa aby to oni coś zdziałali bo naprawdę szkoda tak kozackiej gry. Możecie robić tę grę no ale plz xD zostawcie Altaron w porządku a nie w bajzlu który pluje jadem nie tylko w samej grze ale też na forum.

Gram od początku i słuchałem opinii wielu typa ale takiego "bałaganu" i niezadowolenia z gry jeszcze nie widziałem.



Jestem jednym z wielu graczy który chce aby Altaron przetrwał, nie jakaś tam podróbka Altaronu z pieprzniętym balansem wszystkiego tylko ta jego kwintesencja. Żeby frajda powróciła nie tylko w grze w teamie (tak w ogóle trudno grać w teamie jak gra coraz mniej graczy xd wiec nie widze sensu robienia tej gry pod drużyny) ale też solo (ale uwaga "granie solo"-nie czytać -"tylko magiem" huehue)

Pozdrawiam i życzę miłej nocy.
Grael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-02-18, 00:07   #5
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
Makon co poradzić masz poziom jaki masz i im się wydaje że masz nie wiadomo jaki EXP/h. Może i masz nienajgorszy ale to jest żałosne jak Zwiadek bije na tym samym poziomie tak samo mocno jak rycerz z miecza z tą różnicą że Zwiadek z dystansu a Rycek w Zwarciu. Jedyna możliwość expienia na niższych poziomach (choć absurdalna jak dla rycka bo magia) haper rago została niesamowicie obniżona. A już zupełny absurd biłem wczoraj z ręki Żywiołaki Energii. Próbowałem z Lodu (niby wrażliwe) i na full Ataku biłem po 30-50 a obrywałem po 150. Próba z Ziemi to samo. I znowu misje wyczyściłem z haper rago po 200.

Wybrałem Woja żeby sobie spokojnie pograć że nie pada szybko a tu
Dwa mocniejsze moby do tego Żuczek i hp leciii Normalnie KOMEDIA.
Ogólnie mam wrażenie że mój niby BLOKER strasznie „miętki” jest
A tu piszą !
Grałeś teraz blokerem ? Spróbuj ! Zrób 90 lvl wytrenuj obrone i atak na 115 i spróbuj pójść solo np na Żywiołkai Ziemi zobaczysz jak obrywasz, a jak bijesz. Bez czarów możesz mieć czasem problem z jednym sam na sam Taka to ta twoja obrona. (pomijam tu zupełnie umiejętność gry). Mówię o zwykłym teście sam na sam po skosie.


Nie grają profesjami mają jakieś wyobrażenia i tylko by nerfili i nerfili a może sobie myślenie ZBUFUJCIE bo to jest już nudne.

Ale ja Zetix tego lvla nie dostalem od Selba;] Sam tez musiałem przebijać się przez wszystkie lvle.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-18, 18:31   #6
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
...Pomijam fakt ze na tym serverze nie działa w żaden sposób tarcza wiec nie wiem kto miałby blokować cokolwiek na tym serwerze;)
Musiałem szybko odejść od komputera do dziecka wracam i:

28 sty 21:50 Poziom 88 Pokonany przez Bandyta, Wilk

Okrążyli mnie pająk wilk i 2 bandytów.

Taki z Ryca z Tarczą jest Bloker :)
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin