Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-07-14, 11:48   #1
Troszcz
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Zielona Góra
Postów: 22
Domyślnie Mapa Altaronu

Co wy na to, aby stworzyć mapę całego Altaronu? Ukazywałaby królestwo w całej swej okazałości, razem ze stolicą i dostępem do morza. Ajsor też mógłby się załapać. Mogliby ją tworzyć chociażby gracze, z tym, że tylko administracja posiada dokładną koncepcję wyglądu całego świata, więc musiałaby udzielić paru wskazówek. Chociaż część podpowiedzi możemy znaleźć w dziełach pisarza Tomasza. Wraz z rozwojem tegoż projektu, można by stworzyć także animację przedstawiającą najazd Abitańczyków na Altaron i ukazać jak stopniowo upadało królestwo.
Troszcz jest nieaktywny  
Stare 03-07-14, 15:48   #2
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

google poprosu google :)
wejnos jest nieaktywny  
Stare 03-07-14, 15:52   #3
Troszcz
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Zielona Góra
Postów: 22
Domyślnie

Nie jestem pewien czy do końca zrozumiałeś. Chodzi mi o mapę "całego" Altaronu. Jak dobrze wiesz, a może i nie, Neolith i okolice to tylko malutka część całego królestwa. Mi zaś chodzi o stworzenie mapy ukazującej cały kraj, będący teraz pod okupacją Abitańczyków.
Troszcz jest nieaktywny  
Stare 03-07-14, 16:14   #4
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Chcesz zrobić mapę czegoś, co jeszcze nie istnieje "na papierze", a jedynie w głowach twórców. Taka mapa byłaby jedynie orientacyjna, a przez to bardzo niedokładna, a dowiesz się z niej tyle samo co z tego, że ci powiem, że Ajsor będzie na dalekim południu, a morze na południowym wschodzie.

Nie widzę sensu jej tworzenia ze względu na to, że wszystko może być zrobione inaczej przez widzimisię osoby robiącej mapy dla Altaronu.
Tron jest nieaktywny  
Stare 03-07-14, 20:38   #5
Troszcz
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Zielona Góra
Postów: 22
Domyślnie

A administracja w ogóle zamierza odkryć tę nieznaną część Altaronu? Z tego co wiem to od 3 lat linia frontu ani drgnęła. Bardziej się spodziewam, że zostaną stworzone nowe krainy do expienia niż, że zostanie wyzwolona jakakolwiek część tego kraju. A mapa wcale nie musi być orientacyjna. Niech to będzie coś na wzór tego co jest w galerii na stronie. Admini chyba mają jakiś zarys tego jak wygląda królestwo, skoro opisują gdzie leżą jakie miasta itd. Taka ładna grafika by nam uzmysłowiła zagrożenie ze strony Abitańczyków, bo w końcu zajęli prawie całe państwo. A tak mamy do wglądu tylko wiochę przebudowaną na potrzeby sytuacji. Domyślam się, że administracja nigdy nie zmaterializuje całego Altaronu, jednak fajnie by było zobaczyć jak wygląda cały kraj.
Troszcz jest nieaktywny  
Stare 11-07-14, 00:34   #6
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Istnieje mapa z podziałem na poszczególne księstwa, ale nie zachwyca urodziwością. Jeżeli Gracze podejmą się inicjatywy stworzenia mapy, to możemy im udzielić informacji odnośnie położenia poszczególnych terenów.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 11-07-14, 00:48   #7
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

*tylko najpierw musimy je wymyślić ;D
dawidees jest nieaktywny  
Stare 11-07-14, 10:06   #8
Troszcz
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Zielona Góra
Postów: 22
Domyślnie

Nie trzeba ich wymyślać, większość jest opisana w grze. Ja sam mógłbym stworzyć prowizoryczną mapę, ukazującą gdzie dokładnie się co znajduje. Niestety moje umiejętności graficzne nie są na najwyższym poziomie, więc potrzebny byłby ktoś kto naprawdę ma talent.
Troszcz jest nieaktywny  
Stare 04-11-14, 19:27   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Mapa poglądowa kontynentu jest stopniowo odsłaniana w nowej serii artykułów.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin