Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-09-12, 08:45   #21
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Hmm. Jeśli chodzi o liczbę łuków myślę, że jest niepotrzebna. Łuk to broń na niski lvl, potem jest kusza. W sumie można by zrobić łuk dla doświadczonego gracza, ale musi on czymś się różni od kuszy, a nie żeby był i tak gracze nie będą go używać.
Nie miałam nigdy do czynienia z kuszą ani łukiem, ale wydaje mi się, że kusza jest bardziej precyzyjna, więc czemu ma się jej obniżać celność?
Ogólnie pomysł dobry, mamy wysokie lvle na serwerze, rozumiem, że zwykła kusza już się nudzi. Ktoś może powiedzieć, że są zwoje. Ale zrobił ktoś kusze +9? Bo bronie takie są, broni dystansowej jeszcze nie widziałam.
Także jestem za tym by wprowadzili kilka kusz na wysoki lvl.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 12-09-12, 09:40   #22
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiara Zobacz post
Ahh, gdyby pomysłodawców było tyle samo ilu tych, którzy znają się na rzeczy :rolleyes:

Ontopic, aktualne łuki tudzież kusze najprawdopodobniej nie mają żadnych wartości typu celność/obrażenia, wszystko jest w 'rękach' amunicji (i myśle, że to tylko damage). Wyobraź sobie teraz kogoś, kto podjął by się zadania skodowania całego tego nowego systemu (chyba, że gdzieś są gotowce do edycji), dodania grafik, przeprowadzenia testów..

.. oo, testów. Sugerując się tym co widziałem/słyszałem to Twoje pomysły zrujnowały by totalnie rozgrywke (zwiad > all). Ewentualnie można by było SPORO zjechać ze statystyk owych przedmiotów aby miało to jakiekolwiek (minimalne zapewne) szanse na wprowadzenie do gry..
przecież nikt tu nie napisał że moje sugestie zaraz trafia do gry i zrujnują ją, jesteśmy świeżo po update, i jest teraz jakaś szansa że administracja zabierze się w kolejnym update np za to. I powiedz mi jakie pomysły moje zrujnowały by gre? Uzasadnij swoje oskarżenia. To że proponuje dodanie kusz czy łuków? z PRZYKŁADOWYMI STATAMI, drażnią Cie cyferki które stoją obok bo nie rozumiem. Czy to że proponuje dodać nowe tereny i nowy epizod fabularny, lub zaczynam teraz opracowywać Szamana odpowiem ci już w tym postcie PO CO ON ?( bo zadałeś takie pytanie). A więc pewna świeżość do gry by powróciła no i Altaron by się czymś wyróżniał, każdy serwer "OTS" ma łucznika , rycerza , druida , maga. Więc proponuje nowe klasy postaci jakie by mogły wejść do świata Altaronu. \

Ostatnio edytowane przez Attax ; 12-09-12 o 09:47
Attax jest nieaktywny  
Stare 12-09-12, 09:53   #23
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Brakuje urozmaicenia w tej profesji..

Zwiadowca powinien mieć osobno skille z łuku i skille z kuszy(typu wojownik 1h i 2h)wtedy gracz by miał możliwość dokonania wyboru czy chce strzelac szybciej ale słabiej , czy wolniej ale mocniej.. wówczas dodanie tych broni jakie proponuje Attax miałoby sens. Brak też czarów ofensywnych, bo jeden czar na całą grę,nudne trochę..

Można by też wprowadzić rozdawanie przez gracza INT(punkty many) i STR(punkty życia)<zamiast dostawać co lvl>. INT - zwiększał by ilość many & dmg z ofensywnych czarów castowanych, STR - zwiększał by ilość HP & dmg wystrzelonych bełtów/strzał. Wtedy ludzie mieliby też okazje do tworzenia własnych build'ów, posiadaliby więcej kontroli nad swoją postacią i ogólnie polepszyłoby to rozgrywkę :)
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 12-09-12 o 10:01
sadysta jest nieaktywny  
Stare 12-09-12, 09:57   #24
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Eksterminatorowi chodziło chyba o to że jak by wprowadzono twoje łuki to zwiadowca zdeklasyfikował by inne profesje, dlatego musi być dla nich jakiś balans w postaci czarów/broni dla maga/woja
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 12-09-12, 10:18   #25
bezimienny123
 
Avatar bezimienny123
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Brzeg
Postów: 2
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do bezimienny123
Domyślnie

pomysl fajny jestem za
bezimienny123 jest nieaktywny  
Stare 12-09-12, 10:21   #26
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
Eksterminatorowi chodziło chyba o to że jak by wprowadzono twoje łuki to zwiadowca zdeklasyfikował by inne profesje, dlatego musi być dla nich jakiś balans w postaci czarów/broni dla maga/woja
Chciałbym aby mag otrzymał też nowy arsenał różdżek czy kosturów których nie używa. Napisze niedługo i o tym propozycje ponieważ mam pewną wizję jednak wszystko w swoim czasie ;P
Attax jest nieaktywny  
Stare 12-09-12, 14:28   #27
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Brakuje urozmaicenia w tej profesji..

Zwiadowca powinien mieć osobno skille z łuku i skille z kuszy(typu wojownik 1h i 2h)wtedy gracz by miał możliwość dokonania wyboru czy chce strzelac szybciej ale słabiej , czy wolniej ale mocniej.. wówczas dodanie tych broni jakie proponuje Attax miałoby sens. Brak też czarów ofensywnych, bo jeden czar na całą grę,nudne trochę..

Można by też wprowadzić rozdawanie przez gracza INT(punkty many) i STR(punkty życia)<zamiast dostawać co lvl>. INT - zwiększał by ilość many & dmg z ofensywnych czarów castowanych, STR - zwiększał by ilość HP & dmg wystrzelonych bełtów/strzał. Wtedy ludzie mieliby też okazje do tworzenia własnych build'ów, posiadaliby więcej kontroli nad swoją postacią i ogólnie polepszyłoby to rozgrywkę :)
Byłoby wspaniale takie coś zobaczyć, ale ile roboty trzeba, żeby to zrobić...
siwyus jest nieaktywny  
Stare 12-09-12, 18:47   #28
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
przecież nikt tu nie napisał że moje sugestie zaraz trafia do gry i zrujnują ją, jesteśmy świeżo po update (...)
Nie myl oskarżeń z krytyką. Jeżeli już podajesz jakieś statystyki to trzymaj się chociaż obowiązujących 'kanonów', tzn nie sugeruj opcji które..

V
Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
Eksterminatorowi chodziło chyba o to że jak by wprowadzono twoje łuki to zwiadowca zdeklasyfikował by inne profesje, dlatego musi być dla nich jakiś balans w postaci czarów/broni dla maga/woja
Exactly.

A sam pomysł zły nie jest.
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 12-09-12, 22:09   #29
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Zgadzam się, zwiadowca potrzebuje urozmaicenia ! Tuż to mordęga do tego 45 tylko żeby z kuszy ponakurwiac ;/
Yossarian jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 14:43   #30
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

Cytat:
Napisał broda Zobacz post
co za durzo to niezdrowo można doda 1 kusze na 100lvl lub 75 lvl żęby z niej tylko możn było walić z wzmocnionych bełtów
Hihihi :D co za kaleczenie jezyka :(
mikus jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin