Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 17-05-11, 22:24   #1
BubblePro

Domyślnie O hejtach - beka czy prawda ?

Witam
Co by tu mówić, trochę prawdy o hejterkach siedzących na "Gejm Czatach ", i innych takich. Napewno nie mi tylko to leży na serduszku :)
Do rzeczy.
Mam pare Pytań ?

Ile będziecie, jeszcze płakać, że nie będziecie spojlowali low lvl'ą qusty, respy ?
- jeśli niechcecie tego robić, to po co hejtujecie w związku z tym na chacie na ten temat?
- w grze połowa z was piszę, po co robić strony altaronu, nie pomagać innym to jest RPG < tu największe jaja z was >, a później na forum sami dupę liżecie, o tym i tym quescie, gdzie ten exp etc.
- Ile będziecie gadali ze ALTARON, to nie tibia ? Nie sądziecie, że to jest to samo póki wygląd postaci i więkosci jest taki sam, Sprawdzcie twórczośc innych graczy, może wpadnie cos fajnego, w taki sposób, nazwiemy to ALTARONEM.
- Na chacie non stop piszecie, to nie tibia, tutaj jest RPG, a tam nie. Matko, aż boje się przez takie coś nazwać się polakiem.
- dużo daję wam zabawy lurować low lvl'a abitanskie i inne monstery, żeby padły na hita etc .. ?
- połowa z was mówi to jest RPG zwiedzajcie a sami prosicie o pomoc - żałosne.
- jak tacy z was RPG-owcy, to po co macie otwarty czat, zeby hejtowac, powyzywać ? poznać kolegów ? jak tak Zapraszam wyjśc na świat dzienny
- chat słuzy, żeby sobie pogadać, pomóc komuś.
- Zajmicie się lepiej innymi rzeczami, choćby na forum są docenione osoby, które pokazują swoje prace np zaiponował mnie Shikate
-Jakies h lvl'owcy, pkują, low, dają im pay-menty, wbijają się na respy typu CYCE, choć leży liścik. Myśla, że maja h lvl to sobie mogą. Ale to jak wiadomo w końcu odwróci się karta:)
- Dla MG, radziłbym trochę zajać banowaniem botów, wiem, że to robicie, choć jeszcze jest ich pełno skilujących nocki i dnie. Nie tylko na expie oni są :))

narazie skończyłem, w razie wypadku dopiszę trochę
a teraz zapraszam do hejtowania, pisania głupit, i nabijania postów.

i możecie pisać co ja wiem, mam low lvl, pewnie nie mam RL życia, gram 24h, i mnie huncą na mainie. Ale cóż takie życie naszych Kochanych Hejtów ;*.
Żegnam.

Ostatnio edytowane przez BubblePro ; 17-05-11 o 22:35
BubblePro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-11, 05:46   #2
cado

Domyślnie

Jeśli chodzi o spoilowanie, gdzie jest dany resp - wyobraź sobie, że znalazłeś jakiś fajny ukryty spawn potworow i możesz sobie dobrze zaexpić bez przeszkod. Ale już nastepnego dnia będzie tam biegać conajmniej 5 graczy albo botów. Co ty na to?
stare 18-05-11, 12:27   #3
skuper123
Ban Dożywotni

Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do skuper123
Domyślnie

Czemu ten temat ma służyć? Już są nudne tematy typu "naby luruja gsy" albo "naby spamia na gejm czacie". Myślałeś pewnie że tym tematem udowodnisz że ich potępiasz i że taki nie jesteś - dla mnie udowodniłeś tylko swoją głupotę.
skuper123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-11, 12:44   #4
Hpplttlbzr

Domyślnie

Też uważam, że temat bez większej wartości. Równie dobrze można powiedzieć, że skoro tak bardzo przeszkadza Ci skład Game Chat'a, to po prostu go nie otwieraj.

I jeszcze jedna kwestia... Nie znam stanowiska twórców w tej sprawie, ale ja na ich miejscu wkurzałbym się (albo po prostu byłoby mi przykro) na stwierdzenia w stylu: "Altaron to normalnie Tibia, tylko mapa inna i zmian pare!!!!111". Ktoś miał pomysł, fajnie go zrealizował, stworzył coś zupełnie nowego, oryginalnego, chociaż opartego o dostępne już wcześniej rozwiązania, a trafiają się ludzie, którzy zupełnie nie potrafią tego docenić, bo interesuje ich tylko wbijanie lvl'a, przenoszą nawyki z Tibii i nie dostrzegają wszystkiego tego, co w Altaronie "Tibią" nie jest. Równie dobrze można powiedzieć, że drogi polskie i niemieckie to w zasadzie jedno i to samo, bo przecież i tu i tu asfalt.
Hpplttlbzr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-11, 13:27   #5
BubblePro

Domyślnie

cado - i o tym mówie jak ktoś nie chcę mówić, to niech wogóle nie komentuje a nie gada głupoty. No ale cóz bywa , każdy szuka respów i muszą byc w końcu więcej niż 1 osoba ;p

skuper, czemu jestem debilem, ja własnie jestem za tym aby lurowac potwory komuś, wtedy respy masz puste :)

hpp a ty swoje , tak jak inni, tu nic się nie rózni od tibi oprocz paru potworów, misji i spolszczenia :)

w sumie juz wiem, czemu robili ten projekt 4 lata, trzeba było robić więcej trawy i skał :))

a tak pozatym doceniam ich prace i włożony w to trud :), ale sami wiecie..
BubblePro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-11, 14:00   #6
Hpplttlbzr

Domyślnie

Jak nic? Próbowałeś chociaż troche podążyć za fabułą? Wiesz w ogóle, że tu jest fabuła? Na profesje nowe zwróciłeś uwagę? Czary? Alchemię? Nowe przedmioty? Bonusy zestawów? Nowy system skilli z rozdziałem na 1h i 2h? Napisałem to, co przyszło mi do głowy od razu, bez usilnego wymyślania (a gram od bardzo niedawna...)

Poza tym sam sobie przeczysz... jeśli doceniasz, to po cholere taka nieudolna ironia?

I jeszcze jedno: jeśli ten temat, a następnie Twój post są wynikiem jakiejś frustracji, to po prostu sobie odpuść. Gra nie jest przymusowa i powinna dawać przyjemność. Jeśli nie spełnia swojej roli w Twoim przypadku, to może poszukaj czegoś innego.
Hpplttlbzr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-11, 19:04   #7
skuper123
Ban Dożywotni

Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do skuper123
Domyślnie

Cytat:
Napisał BubblePro Zobacz post

skuper, czemu jestem debilem, ja własnie jestem za tym aby lurowac potwory komuś, wtedy respy masz puste :)
Najwyraźniej jesteś debilem skoro wyłapujesz słowa których nie użyłem
skuper123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania