Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-08-11, 14:03   #1
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie Zaklinacz

W jednym temacie pytałem o wojownika. Jednak uzyskane tam informacje oraz liczebność owych walecznych skłaniają mnie do tego aby tą profesją nie grać.

Nie wiem jak to się ma relatywnie do czasu obecnego jednak na forum wyczytałem, że jest zapotrzebowanie na zwiadowcę. Nie chodzi mi o to, żeby do kogoś przykleić swoje cztery litery jednak o to, że nie jest ich dużo na serwerze.


Przed zadaniem pytań odnośnie potencjalnego łucznika oznajmiam, że przeczytałem chyba całe to forum. Widząc jak wielu prosiło i jak wielu z nich udało się uzyskać dokładną odpowiedź na nurtujące ich pytania... zmuszony jestem do zadania ich po raz enty.

Otóż sprawą istotną dla mnie jest jak się ma na chwilę obecną zwiadowca?

- Czy jest w stanie radzić sobie w PVM
- Czy jest w stanie radzić sobie w PVP
- Co dają mu możliwości poszczególnych profesji:
Duchowny, Necromanta, Elementalista, Alchemik.

Prosiłbym o wypisanie plusów dla zwiadowcy biorących się właśnie z tych subprofesji. Nie oczekuję tutaj odpowiedzi typu "to lepsze od tego czy tamtego" oraz wykłócania się na ten temat. Niech każdy z osobna co chce wnieść trochę informacji dla innych napisze tu tylko i wyłącznie swoje sugestie na temat (poszczególnych) subprofesji. Myślę, że z czasem ktoś się weźmie za zrobienie obszerniejszych poradników i może te dane przysłużą mu w dobrym celu.


Chyba to jest najbardziej nurtujące dla nowych graczy.



Dziękuje

Ostatnio edytowane przez PiekaR880 ; 23-08-11 o 14:22
PiekaR880 jest nieaktywny  
Stare 23-08-11, 14:15   #2
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Czegoś nie rozumiem, kto to jest "zaklinacz" ??
siwyus jest nieaktywny  
Stare 23-08-11, 14:21   #3
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie

Jezu najmocniej przepraszam :) o Zwiadowcę mi chodziło... Jeżeli będzie możliwość to zaraz to poprawię.
PiekaR880 jest nieaktywny  
Stare 23-08-11, 14:34   #4
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Zwiadowca w pve radzi sobie dość nieźle, ale należy pamietać, że zawsze trzeba nosić bełty co ogranicza nam trochę capa. W pvp też nie jest najgorszy, z odes kpiro i tych lepszych bełtów można ładnie namieszać. Co do subprofesji : Nekro - nie znam czarów, duchowny - ma 2 bardzo przydatne czary, "hapen tawis" i "lustro". Pierwszy to leczenie, leczy naprawdę dużo. Drugi to czar, jak sama nazwa wskazuje, polegający na odbiciu ataku na nas ;] Elementalista - moze robic runki, ktorymi mozna zaczarowac bełty/strzaly + ma czar "dzikie pnącza", mało przydatny. Alchemik - po zepsuciu kostki,jedyne co nim zostaje to mozliwosc robienia strzal/beltow z galazek i robienie bomb lub innych miksturek.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 23-08-11, 21:14   #5
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

Co do Pvp to dużo nie powiem bo nie mam doświadczenia.
W pvm radzi sobie chodź nie jest łatwo o tym świadczy fakt jak mało jest zwiadowców. Sam mam 92 dyst i łatwo nie jest ;) rekord jaki wyciągałem to 89k/h , gdzie mag z 10 lvl mniejszym wyciąga 120k/h :) więc jest małe porównanie. Tak jak napisał Siwyus elementalista ma tylko możliwość ładowania w ogień wodę, ziemię lub energię po za tym nie ma nic przydatnego kompletnie nic.
brave jest nieaktywny  
Stare 24-08-11, 10:06   #6
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie

A czy te lustro jest tylko dla zwiadowcy? czy mając duchowego na wojowniku czy magu też owe posiadamy?
PiekaR880 jest nieaktywny  
Stare 24-08-11, 11:10   #7
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Tylko zwiadowca.
siwyus jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin