Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-02-12, 13:23   #21
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

zrobcie jakas super hiper elo trudna misje po ktorej mozna miec 3 suprofesje tzn np duchowny ele i alchem zamiast duchowny ele
anat123 jest nieaktywny  
Stare 06-02-12, 15:40   #22
muscovite
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole
Postów: 38
Domyślnie

Ja bym był za wprowadzenie możliwości 3 subprofesji (oczywiście bez kombinacji nekro-duch/duch-nekro).
Moją propozycją jest kolejna promocja w gildiach, do której trzeba było by wykonać mozolny i ciężki quest dostępny od 100+ poziomu. Poza tym oczywiście wypadało by dokonać stosownej wpłaty do skarbca gildyjnego i poświęcić trochę PNów (wtedy dla każdego granica na promocje zależałaby od tego jak zarządza swymi punktami). Promocja nie powinna dawać żadnych dodatkowych premii do statystyk tylko zmieniać nazwe profesji (np. arcymag, fechmistrz). Po wykonaniu ciężkiego zadania udajemy się do wymarzonej szkoły/gildii a w niej powinniśmy dostać kolejne zadanie. Dialog u npc mógłby wyglądać mniej więcej tak:

NPC:A więc chcesz wstąpić w nasze szeregii? Hmmm... doszły mnie słuchy iż działasz już w dwóch innych organizacjach. Czy to aby nie za dużo dla Ciebie? Pogodzisz tyle obowiązków naraz?

JA:Tak.

NPC:A więc musisz mi to udowodnić, nie będziemy tolerować nieróbstwa...

No i kolejne trudne zadanie, aby wykazać się w trzeciej organizacji. Wiem, że pewnie nie przejdzie ale zachęcam do komentowania :D.

EDIT: A może powstałaby kolejna gildia w neolicie (żeby nie było, że można mieć prawie wszystkie subki)?

Ostatnio edytowane przez muscovite ; 06-02-12 o 15:46
muscovite jest nieaktywny  
Stare 06-02-12, 16:34   #23
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Hmm... Czyli spore poświęcenie ze strony gracza + koszt - im większy, tym lepiej; nie tylko kasa, ale i PN; korzyści... TYLKO prestiż... Jestem za xD Poważnie. Zrobiłbym coś takiego tylko po to, żeby pokazać innym.

edit: mówię o promocji, subprofesje bym zostawił jak są. Bez wprowadzania nowej nie ma sensu, bo jedyny wybór, jaki by został, to nekro/klecha. A wprowadzenie nowej...? Są takie, jak powinny. Prędzej rozwijałbym te, co są o nowe awanse i od nich zależne zdolności.

@down: Oczywiście, że nie bez questa. xD Questy to kwintesencja RPG i tego od serwera chcemy. ^^

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 06-02-12 o 17:53
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 06-02-12, 17:51   #24
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

A nie za dużo tych subprofesji ? Moim zdaniem możliwość wyboru dwóch to już i tak sporo.

"Widzisz XXX jego profesja to elitarny rycerz duchowny, elementalista i alchemik. Jego pozycja w klanie YYYY to ZZZ" .

Trochę to komicznie będzie wyglądało :P. Podoba mi się natomiast pomysł ze zmianą nazwy profesji, przez kolejną promocję na (przykładowo) 100 poziomie. Rzecz jasna, poprzez wykonanie jakiegoś questa a nie wpłacanie pieniędzy.
Siupek jest nieaktywny  
Stare 06-02-12, 17:56   #25
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Nowa subprofesja? Jak ktoś wymyśli coś ciekawego to w porządku. Więcej niż dwie-jestem na nie. Zmiana-jestem na nie.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 06-02-12, 18:02   #26
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Nie tyle co dodać nowe subprofesje, ale jak np. mamy inkwizytorów i elfów, to oni mogli by coś dawać, jakiś czar. Ogółem im szersze drzewko rozwoju tym lepiej (jak dla mnie).
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
Stare 06-02-12, 18:46   #27
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

A co wy na to żeby np Rycerz Nekromanta to po prostu - "Widzisz Siwyusa nieumarlego rycerza nalezącego do klanu x "

Rycerz :

Nekromanci - Nieumarly Rycerz
Duchowni - Paladyn (ja nie wiem kto wymyslil ze paladyn to ktos z lukiem i kusza ale komus cos musialo umknać w kazdej grze paladyn to ktos z mieczem i tarcza)

Mag :

Nekromanci - Czarnoksięznik
Duchowni - Kapłan

Zwiadowca

Nekromanci - Zabojca
Duchowni - Odkupiciel

Bo powiem szczerze po co ta informacja kim jesteśmy czy alchemikiem itp , czy każdy ma na czole wypisane co umie w "zyciu" robic? no nie. Zaraz bedzie pewnie pytanie a skad ty wiesz czy ktos jest "odkupicielem , czy zabójca" odp - nie wiem po prostu to by bardziej wpadalo w klimat.

Co do zmiany profesji to ja jednak bym nalegał na takową zmianę bo może ktos sie znudzil duchownym zwiadowcą czy tez rycerzem nekromanta i chcialby pograć kims innym a ma juz wysoki lvl i szkoda mu po prostu tego calego "dorobku".
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin