Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-08-12, 14:04   #1
gonzoraz
 
Avatar gonzoraz
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 140
post Było dobrze

Witam już od samego początku pomysłu byłem całkowicie temu przeciwny chodzi o łup z potwora trzeba mieć włączony kanał Główny. Jest to niesamowicie denerwujące gdyż podczas polowania nie można z nikim rozmawiać nie wiem dlaczego komuś przeszkadzał łup na środku przecież swoje życie mozna nadzorować w prawym górnym rogu.Moim zdaniem całkowicie zbędne.
__________________
"Sprawiedliwość jest pierwszym obowiązkiem monarchów"
- Napoleon Bonaparte
gonzoraz jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 16:52   #2
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Popieram w 100%. Strasznie mnie irytuje to, że trzeba mieć otworzony czat główny aby zobaczyć loota. Dużo lepiej byłoby powrócić do starego podglądu. Lub... całkowicie wyeliminować to. Dlaczego? Jest to gra opierająca się na Role Playu, a w takim bądź razie skąd możemy wiedzieć co wyleciało z potwora jeżeli go prędzej nie przeszukamy? :)
gonzoraz wybacz, że napiszę tu swoją propozycję, ale nie chcę zakładać nowego tematu.
Albowiem chodzi mi o wyeliminowanie całkowicie tego "podglądu". Wyżej wyjaśniłem dlaczego.

Pozdrawiam, RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 16:54   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał RubSon Zobacz post
Popieram w 100%. Strasznie mnie irytuje to, że trzeba mieć otworzony czat główny aby zobaczyć loota. Dużo lepiej byłoby powrócić do starego podglądu. Lub... całkowicie wyeliminować to. Dlaczego? Jest to gra opierająca się na Role Playu, a w takim bądź razie skąd możemy wiedzieć co wyleciało z potwora jeżeli go prędzej nie przeszukamy? :)
gonzoraz wybacz, że napiszę tu swoją propozycję, ale nie chcę zakładać nowego tematu.
Albowiem chodzi mi o wyeliminowanie całkowicie tego "podglądu". Wyżej wyjaśniłem dlaczego.

Pozdrawiam, RubSon
Komunikat o łupie został raz wyłączony zupełnie. Gracze wszczęli "bunt" i został on przywrócony. Tym razem daliśmy Wam możliwość wybrania sposobu w jaki komunikat o łupie by się pokazywał - wybraliście ten co jest teraz. Wygrała większość. I już chcecie zmieniać?
Tron jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 16:58   #4
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Nie rozumiem o co był ten bunt... tak właściwie ten komunikat jest całkowicie zbędny a brak tego pomagał by zbudować, że tak powiem klimat. :)
A co do głosowania i tego wcześniejszego wyłączenia to niestety nic o tym nie wiedziałem ponieważ jestem nowy i stąd taka moja propozycja.
RubSon jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 17:15   #5
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Zgaduję, że brak tego jakże wygodnego komunikatu było dla graczy czymś co utrudnia im grę. Bo otworzenie ciałą potworka, które i tak trzeba otworzyć, żeby zebrać miedziaki jest kłopotliwe. Osobiście byłem i będę za wyłączeniem tego komunikatu, ale robimy tą grę dla graczy i skoro chcieli ten komunikat z powrotem to go dostali.
Tron jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 17:19   #6
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Zbyt leniwe społeczeństwo... I jest dokładnie tak jak mówisz w tym sensie, że i tak ciało potworka otworzą. No ale nic, dłużej się o to spierać nie będę skoro większości to nie pasuje.

Pozdrawiam, RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 19:03   #7
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Ten komunikat jest potrzebny z racji tego ,że drużyna w party ma możliwość zobaczenia co wyleciało z potworka ,a nie ,że musi liczyć na to ,że bloker bedzie uczciwy. Dobrze ,że już nie wyświetla się na środku ekranu ,tak jak teraz jest to jest bardzo dobrze i nic nie zmieniajcie.' aaaa i takie cos wplywa na klimat gry? no nie bardzo się zgodzę z tym
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 20:17   #8
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
Ten komunikat jest potrzebny z racji tego ,że drużyna w party ma możliwość zobaczenia co wyleciało z potworka ,a nie ,że musi liczyć na to ,że bloker bedzie uczciwy.
Z tego co wiem, da się ustawić tak, że komunikat ten będzie się pojawiał tylko dla osób w drużynie.
Tron jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 20:28   #9
gum
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 5
Domyślnie

Wg mnie optymalnym sposobem bya by mozliwosc recznego wybrania . W konsoli bylo by kilka warjatow


Mr budx
gum jest nieaktywny  
Stare 25-08-12, 20:44   #10
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Tak to najlepszy sposób ale pewnie nie dało się tego zrobić. Naprawde jesteście tacy leniwi że nie możecie otworzyć deda i zobaczyc co jest w środku? ;p a ten komunikat niektorym zaslanial ekran jeśli masowo ubijasz np abitańce to ciągle świeci ci się ten oczojebny zielony ;p a pozatym kto ma czas pisać i bić potwory naraz ? na 20 lvl pewnie tak ale na 50 gdy goni cie kościany albo masz na klacie abitanskiego mistrza wojny raczej nie.
sidexxx jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin